💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah canımm teşekkür ederim, hepimiz kavuşalımyakın zamanda 🙏🏻❤️
Haklısın canım insan üzilüyor ister istemez, stres oluyor. Bekleyebiliyorsan beklemek en iyisi, inşallah testini tekrarladığında bebişin sana göz kırpar 😍
İnşallah canım son negatifden sonra gecikme olsada yapmam resmen testten korkar oldum😂

Yaa heveslendirmek istemiyorum ama sanki var gibi 🥺
Test çok dalgalı göründüğü için emin olamıyorum ama inşallah pozitif görürsün canım 2 gün sonra 🙏🏻❤️
Dimi kız bende ilk başta gördüm ama kimse demiyince ben yanıldım heralde dedim. Canım bende birşeyler gördüm ya lilyrosey lilyrosey

Çok sevindim kuzum inan çok mutlu oldum senin adına bende eylülde çektirdim hsg sol kapalı sağ açık çıktı bakalım beklemedeyiö 🙏🏻
Hadi inşallah güzel haberlerimiz olsun 🥰
Gayet iyi canim bizede dua et
Etmez miyim Allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin hiç birimizin kucağını boş bırakmasın
Muhtesemmmmm 🥰🥰🥰🥰 ayyy çok sevindim...
İnşallah böyle güzelce ilerler 🫣 çok korkuyorum valla

Emin olursun hem
canım günaydın, dün saat 15:00 gibi sancım başladı yakında tıp merkezi var oraya gittim. doktor bana dış gebelik gibi duruyor acil eğitim araştırma hastanesine gitmen lazım ameliyata alabilirler dedi korkuttu beni. devlet hastanesine gittim doktor hemen bhcg istedi dış gebelik gibi değil sanki kimyasal sonuçları görelim önce dedi bhcg 159 çıktı bu seferde (211-199-159) kimyasal bu düşük yapıyosun 2 gün sonra tekrar gel kanda takip edelim dedi.

Hadi bakalım ya nasip.. bugün ve yarın olmazsam gecikmeye girmiş oluyorum, bu defa kaset test patlatırım artık. Hanımlar çok teşekkür ederim, bu süreçte insan çok yakınları ile bile böyle şeyleri paylaşamıyor ancak sizlerin desteği beni çok mutlu etti. Sağolun :KK200:
Fatmaben Fatmaben haticemm42 haticemm42 Candy7777 Candy7777
Kizzzz lafı miii olur hiç. Burda böyle içten muhabbetler destek olmak insanı kuş gibi yapiyo. Hafifliyo. İnşallah senden de hayırlı haberler alırız. 🎈🥰

Hadi bakalım ya nasip.. bugün ve yarın olmazsam gecikmeye girmiş oluyorum, bu defa kaset test patlatırım artık. Hanımlar çok teşekkür ederim, bu süreçte insan çok yakınları ile bile böyle şeyleri paylaşamıyor ancak sizlerin desteği beni çok mutlu etti. Sağolun :KK200:
Fatmaben Fatmaben haticemm42 haticemm42 Candy7777 Candy7777
Canım yeni testini merakla bekliyorum ne zaman yapmayı düşünüyorsun💛

canım günaydın, dün saat 15:00 gibi sancım başladı yakında tıp merkezi var oraya gittim. doktor bana dış gebelik gibi duruyor acil eğitim araştırma hastanesine gitmen lazım ameliyata alabilirler dedi korkuttu beni. devlet hastanesine gittim doktor hemen bhcg istedi dış gebelik gibi değil sanki kimyasal sonuçları görelim önce dedi bhcg 159 çıktı bu seferde (211-199-159) kimyasal bu düşük yapıyosun 2 gün sonra tekrar gel kanda takip edelim dedi.
Geçmiş olsun canım

Allah yardımcın olsun, kolaylıkla atlat inşallah. Her şey güzel olacak sen iyi ol yeter ki ❤️

X