💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ya surda hatırladığımız 50 60 sene bisi yasicaz denk geldiğimiz döneme yani yangınlar salgınlar savaşlar depremler 😩😩😩
Maalesef bizden sonrakilerin vah Haline 🥹 bu bile bir savaştır yani yediklerimizle uğraşıyorlar değişik değişik iğneler çıkarıyorlar insanlığın sonunu getirmek için hepsi

Amin canım inşallah elimizden birşey gelmiyor , Rabbim kolaylıkla nasip etsin 🙏 kimsenin kucağını boş bırakmasın 🥹
Aminn, herkesin gönlüne göre nasip etsin Rabbim, tanıştığımıza memnun oldum bu arada. Her zorluğun arkasında bir kolaylık vardır denilir ya, en güzel günlerde bu kolaylıklardan bizlerde yaşıcaz inanıyorum🤲

Aminn, herkesin gönlüne göre nasip etsin Rabbim, tanıştığımıza memnun oldum bu arada. Her zorluğun arkasında bir kolaylık vardır denilir ya, en güzel günlerde bu kolaylıklardan bizlerde yaşıcaz inanıyorum🤲

İnşallah , bende 💕 Umut olduğu sürece , güzel günler yakındır umudumuzu kaybetmeyelim yeter ki🙏

Sen hangi aşamadasın şuan canım ay evet benim bir tanıdığımın çocuğu olmuyordu çok doktor gezdi sonra rahminde perde mi öle bişey varmış düzeltmişler şuan 3 tane oldu hep hamile kalabildi , bende soruyorum doktorlara rahimde mi bişey var normal mi diye iki doktor baktı profesör anlarlar heralde 😬
Bu süreçte insanın aklına her şey geliyor ya birinde bir sorun oluyor acaba benimde mi öyle diye düşünüyoruz hemen 😂 Ama sen içini ferah tut proflar olsa anlardı kesinlikle 🤗
Canım ben 5 senedir uğraşıyorum hep sebepsiz infertilite denildi uzun zamandır ara vermiştim doktor işlerine falan birkaç ay önce tekrar başladım, bir sürü doktora gittim şu 1 ayda başıma gelmeyen kalmadı 😂
Şimdi sonuç olarak şöyle doktor yine sebepsiz dedi aşılama önerdi sanırım onu deneyeceğiz inşallah fayda görenlerden olurum 🙏🏻

Kuzum yüksek çıkan değerin neydi. Ya ilaçla falan düzelirse bekle bence olmadı sonra aşılamaya geçersin
Kuzum dhea so4 diye birşey bende ilk defa karşılaştım bu hormonla daha önce 1 kere bakılmış ama o son doktor kontrolümdü ben ara vermiştim sonucu bile göstermemiştim gidip. Şimdi çok yüksek çıkmış ilacı varmış evet korunmak gerekiyormuş o ilacı kullanırken 3 aylık bir tedavi oluyormuş, hiç beklemek istemiyorum ama aşılamanın tutma ihtimalini olumsuz etkilerse mecbur kullanıcam ilaç bir doktorla daha görüşüp karar vercem bebeğim 🤗

Kızlar yeni test aldım dün denemek için yapayım dedim kuruma vermedi laboquik 50 tane. Predictor aldım 12lisinden önce aldıklarımda kuruma çizgisi gördüğüm oldu. Bi de surelab var her seferinde kuruma veriyor. Ben de yeni testleri de deneyeyim diye bu sabah tekrar işe gitmeden test yaptım üçünü de aynı idrarla eve geldiğimde üçünde de kuruma vardı.. bugün dpo 8. Efektsiz bunlar biraz karanlıkta çektim ama aydınlıkta daha belli

Eklentiler

• IMG_7146.jpeg
    IMG_7146.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_7147.jpeg
    IMG_7147.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_7148.jpeg
    IMG_7148.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 55
Bu süreçte insanın aklına her şey geliyor ya birinde bir sorun oluyor acaba benimde mi öyle diye düşünüyoruz hemen 😂 Ama sen içini ferah tut proflar olsa anlardı kesinlikle 🤗
Canım ben 5 senedir uğraşıyorum hep sebepsiz infertilite denildi uzun zamandır ara vermiştim doktor işlerine falan birkaç ay önce tekrar başladım, bir sürü doktora gittim şu 1 ayda başıma gelmeyen kalmadı 😂
Şimdi sonuç olarak şöyle doktor yine sebepsiz dedi aşılama önerdi sanırım onu deneyeceğiz inşallah fayda görenlerden olurum 🙏🏻
Canım şeninde sebepsiz demek hormon sonuçlarım çıktı normal görünüyor, yalnız aklıma bişey takıldı amh referans aralığı 0,147 - 7,49 böyle referans aralığı mı yani ben 4’ e kadar diye biliyordum bilgin var mı, devlet hastanesi yaptı yanlışlık olabilir mi , birinin yanlış çıkmış diye okudum buralarda

Merhaba erken gebelik icin predictor en guveniliri bence diger testler bozuk cıkıp insanı daha da sinir edebiliyor. :)

Kaset testler icin de eczacı bana bat tarihinden sonraki 10. gunde filan pozitife doner yuksek betayı yakalayabiliyorlar cunku demisti.
Hayır ya kasetler de çoğunlukla 15 betadan sonrasını algılıyor silik veriyor

Kuzum dhea so4 diye birşey bende ilk defa karşılaştım bu hormonla daha önce 1 kere bakılmış ama o son doktor kontrolümdü ben ara vermiştim sonucu bile göstermemiştim gidip. Şimdi çok yüksek çıkmış ilacı varmış evet korunmak gerekiyormuş o ilacı kullanırken 3 aylık bir tedavi oluyormuş, hiç beklemek istemiyorum ama aşılamanın tutma ihtimalini olumsuz etkilerse mecbur kullanıcam ilaç bir doktorla daha görüşüp karar vercem bebeğim 🤗
Aaa o hormonu ben de hiç duymadım kuzum şimdi baktım internetten aslında doğurganlık üzerinde baya etkiliymiş ben de 3 defa hormon testi verdim hiç buna bakılmadı. Doktor ne derse ona göre bir yol çizersin bebeğim hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 eski tahlillerime baktım ben 6 sene önce roaccutan tedavisi gördüm orda her ay kan tahlili veriyordum düzenli hormonlarım da bakılıyordu orda ölçüldü mü diye baktım yok hiç bakılmamış

Canım şeninde sebepsiz demek hormon sonuçlarım çıktı normal görünüyor, yalnız aklıma bişey takıldı amh referans aralığı 0,147 - 7,49 böyle referans aralığı mı yani ben 4’ e kadar diye biliyordum bilgin var mı, devlet hastanesi yaptı yanlışlık olabilir mi , birinin yanlış çıkmış diye okudum buralarda
Kuzum benim de Ankara şehir hastanesinde amh değerime baktırmıştım referans değeri 0,262-9.45 arası her hastanenin farklı oluyor

O biri benim işte 🤣🤣 0.65 çıktı devlette ama özelde 2.14 çıktı özelde verdiğim doğruymuş. Bak devlettekini atıyım referans aralığı labdan laba değişiyor ona çok takılma

Eklentiler

• Screenshot_20231201_182107_Drive.jpg
    Screenshot_20231201_182107_Drive.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 47
X