💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Geçen ay tam 6 gün gecikmem oldu 🤣 buraya girip yazıyodum Zumruduanka96 Zumruduanka96 sağolsun bi geldi yurt dışından üstüme 😆 test yaptım ama negatifti 🤦🏻‍♀️🤣 gecen ay ben gibi coktu gecikme yaşayan inişallah senden güzel haberler alırız 🙏
Hepimiz güzel haberler alalım inşallah kuzum evet geçen ay havalardan ötürü mü artık gecikme yaşayan çok oldu bu ay da yaşayalım ama sonu çift çizgi olsun ❤️🥹

23ün de çatlamam olmuştu kuzum bugün 8. Günüm daha var yani 🥰 bakalım beklemeye devam takvime bakmıyorum şimdi sen söyleyince saydım 😂
Oh ne güzel kuzum düşünüp stres olmak yerine salmak en iyisii 😍 Bata da az kalmışş hadi inşallah bu ay güzel haberlerle geleceksin inanıyorum bebeğim 🙏🏻😍😍

Kuzum bizim bu ay pek ilişki fırsatı olmadı memlekete gittik geldik kayınvalidem rahatsızdıbi belirtim de yok. Göğüslerdeki sızlama adet öncesi de oluyo ben bazı aylarda sütyen takamazdım senin inşallah gebeliktendir güzel haberlerini bekliyorum ❤🙏🌸
Yaa 😔 canim saglik olsunda once bebiste gelir zamaninda insallah gecmis olsun. Bizimde yazin esimin memleketine uzun sure biryerlere gidince pek firsat olmayabiliyor. Benim hic regle 9 gun kala baslamazdi gogus sizlamasi da ne bileyim belki de ben kuruyorumdur bakalim hayirlisi.

Kızlar bu sonuçları yorumlarmisiniz.lutfen anlayan bilen yedi ay oldu olmuyor bebeğim acaba bir sıkıntımı var ne var ya
Merhaba Allah korusun ama bana böbrek sıkıntısı gibi gözüktü abimden biliyorum dahiliye de kreatinin protein falan fazla çıkınca dahiliye nefrolojiye yönlendirmişti protein kaçağı var diyerek ve doğru çıktı. Sınır değerleri gözükmüyor ama sonuçlarınızı illa gösterin bence doktorunuza ya da aile hekiminiz de görse en azından sorun vardır yoktur şuraya buraya git ya da bir sıkıntı yok diye yönlendirir . Ama mutlaka bir doktora gösterin bence içiniz rahatlar hem.İnşallah bir sıkıntı yoktur.

Kızlar dün çatlatma iğnesi vuruldum sabah ilişki oldu dün saat 16 da iğne oldum bugün sabah ilişki oldu 36 saat sonra catlarsa bugün akşama çatlamış olucak akşam tekrar ilişki olsa sperm kalitesi düşecek yarın sabah ilişki olsa sizce tutar mı

Merhaba Allah korusun ama bana böbrek sıkıntısı gibi gözüktü abimden biliyorum dahiliye de kreatinin protein falan fazla çıkınca dahiliye nefrolojiye yönlendirmişti protein kaçağı var diyerek ve doğru çıktı. Sınır değerleri gözükmüyor ama sonuçlarınızı illa gösterin bence doktorunuza ya da aile hekiminiz de görse en azından sorun vardır yoktur şuraya buraya git ya da bir sıkıntı yok diye yönlendirir . Ama mutlaka bir doktora gösterin bence içiniz rahatlar hem.İnşallah bir sıkıntı yoktur.
Randevu bulup gidicem canım hiç bir sıkıntı yaşamıyorum şuan ama gidicem canım çok sağol yorum için

Randevu bulup gidicem canım hiç bir sıkıntı yaşamıyorum şuan ama gidicem canım çok sağol yorum için
Ne demek 😊Allah korusun inşallah olmasın da ama yine de kontrol şart bir çok şeyi zamanında kontrol etmediğimiz için kaçırıyoruz çünkü.. inşallah beklediğinizden çok daha güzel sağlıklı değerlendirmeniz olur🙏

Ne demek 😊Allah korusun inşallah olmasın da ama yine de kontrol şart bir çok şeyi zamanında kontrol etmediğimiz için kaçırıyoruz çünkü.. inşallah beklediğinizden çok daha güzel sağlıklı değerlendirmeniz olur🙏
Aynen canım dediğin gibi önlem almalıyız ne olur ne olmaz inşallah bir şey çıkmaz çıkacağıni sanmıyorum zaten 🤲

Kuzummm ne durumdasın ben giremedim bikaç gündür buralara
Adet oldum canım ama galiba kimyasal geçirdim yine üç gün gecikti adetim test yaptım silik çıktı akşam kan verdim 1.20 çıktı beta adetim gelmeye başladı gecesinde de ama böyle bir adet yaşamadım dört gün aşırı ağrılı aşırı kanamalı geçti yani daha önce hiç böyle olmamıştım geçen sene geçirdiğim kimyasal gibi bi süreç geçirdim yine kimyasal yaşadım yani doktora gitmeyi düşünüyorum iki kere kimyasal geçirmek bence normal değil

Bende de akinti olurdu hep bu ara pek yok benim ilk bebis olacagi icin hic kiyaslama yapabilecegim bir tecrubem yok acikcasi ama oyle diyorlar hep canim regl olacagim zannederken hamileymisim diyorlar.

Bende de akinti olurdu hep bu ara pek yok benim ilk bebis olacagi icin hic kiyaslama yapabilecegim bir tecrubem yok acikcasi ama oyle diyorlar hep canim regl olacagim zannederken hamileymisim diyorlar.
Hamilemisiniz belirtileriniz nasil

Arkadaşlar merhaba benim bat 29 yada 30 kasımdı 28 kasım da normal laboquick test yapım negatif çıktı :KK43: ama hala regl de olmadım doğru düzgün bi regl belirtisi de yok şuan 16 kasım yumurtlama günümdü normalde 27 28 gün arası regl olurum ama sadece korunmayı bıraktığımdan beri 3 4 aydır denge değişti gibi bir kere bir önceki ay gecikme yaşamıştım onun dışında çok şaşmaz regl günü sizce pozitife dönme durumu olabilir mi umutlanmakta istemiyorum açıkçası sizde sormak istedim fikir verirmisiniz

X