💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Merhaca canım pik olmuş bugün eğer eşinde sıkıntı yoksa bugünle birlikte 3 günü mutlaka değerlendir.
Çok teşekkür ederim canım çok saol 🙏 normalde uygulamaya göre yani adetime göre 2 gün önce yumurtlamış olmam gerekiyordu geçen ay ise bir sonraki adetime 2 hafta kala yumurtlamıştım böyle olunca tutmama gibi bir problem olur mu ?

Çok teşekkür ederim canım çok saol 🙏 normalde uygulamaya göre yani adetime göre 2 gün önce yumurtlamış olmam gerekiyordu geçen ay ise bir sonraki adetime 2 hafta kala yumurtlamıştım böyle olunca tutmama gibi bir problem olur mu ?
canım tutup tutmama olayını bilmiyorum ama her ay aynı gün yumurtlamıyoruz zaten her bünye farklı farklı benimde değişkenlik gösterir hemen hemen her kadın yaşar yani onu kafana takma :) inşallah güzel istediğin gibi sonuçlanır kuzum

Yok leke gibi silince farkettim 🙄 hiç adet olacak gibi halim yok çünkü. Belirtim de yok adetle ilgili o kadar yani.
Canım yerlesme lekelenmesi olabilir bende adet günüm yada 1 gün önce 2.kızımda olmuştu panik yapma inşallah değil-dir.guzel haberlerini bekliyoruz🤲

Canım yerlesme lekelenmesi olabilir bende adet günüm yada 1 gün önce 2.kızımda olmuştu panik yapma inşallah değil-dir.guzel haberlerini bekliyoruz🤲
Elhamdülillah sonuç çıkmış kızlar. 🥰🥰🥰🥰

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-01-10-28-53-136_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-12-01-10-28-53-136_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 72
İyi mi sonuç sizce adetime 2 gün kala verdiğim bir sonuc oluyor bu 🙄
Cümleye maşallahla başlayayım dilerim devamı da böyle olur. Daha adetiniz gelmemiş bile ki adet gelmeden gördüğüm en yüksek değerlerden biri. İki günde bir baktırın diyorlar ama bence madem adetinize var strese sokmadan kendinizi adetin ilk gününü bir geçirin, bence katlanarak artacaktır. Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥰🥰🥰

Cümleye maşallahla başlayayım dilerim devamı da böyle olur. Daha adetiniz gelmemiş bile ki adet gelmeden gördüğüm en yüksek değerlerden biri. İki günde bir baktırın diyorlar ama bence madem adetinize var strese sokmadan kendinizi adetin ilk gününü bir geçirin, bence katlanarak artacaktır. Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥰🥰🥰
Aaayyy inşallah yaaaa 🥰🥰🥰🥰

X