💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

FSH, LH, E2, PRL, TSH ilk olarak bunları yaptırmam gerekiyor sanırım birden fazla olunca bütçeyi merak ettim eşim orda strese girsin istemiyorum çünkü şuan gerekli ve istiyorum diye kendini üzücek yapamazsa
Anladım canım d vitaminine de baktır

Çok teşekürler ederim kızlar Allah razı olsun rabbim en yakın zaman da sizlere de nasip etsin 🤲🏻💞 ben hiçbir şey yapmadım bu ay akıntımı takip ettim sadece o gün ve ertesi gün ilişki oldu başka olmamış belirtilerim de rahmime çok sancı girdi çıktı ama üşüttüm Heralde dedim çünkü ev taşıyorduk 2 gün önce şiddetli karın ağrım oldu 1 kere ve dün ve bugün göğüslerim ağırmaya başladı başka hiçbir belirtim olmadı en önemlisi 2 kere rüya gördüm geçen ay ismi azam duasını okudum hacet namazı kıldım hacet duasını okudum Allah'tan istedim yaptığım tek şey dua ve namaz oldu çok şükür rabbim sevindirdi 😭🤲🏻💞

Çok teşekürler ederim kızlar Allah razı olsun rabbim en yakın zaman da sizlere de nasip etsin 🤲🏻💞 ben hiçbir şey yapmadım bu ay akıntımı takip ettim sadece o gün ve ertesi gün ilişki oldu başka olmamış belirtilerim de rahmime çok sancı girdi çıktı ama üşüttüm Heralde dedim çünkü ev taşıyorduk 2 gün önce şiddetli karın ağrım oldu 1 kere ve dün ve bugün göğüslerim ağırmaya başladı başka hiçbir belirtim olmadı en önemlisi 2 kere rüya gördüm geçen ay ismi azam duasını okudum hacet namazı kıldım hacet duasını okudum Allah'tan istedim yaptığım tek şey dua ve namaz oldu çok şükür rabbim sevindirdi 😭🤲🏻💞
Allah sağ salim kucağına versin canım 🤲

Gözün aydın canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🧿 ♥️ çok çok sevindim senin adına💕 kaç çıktı bu arada canım hcg

Çok şükür canım rabbim duymuş dualarini🤲 çok sevindim adına darısı bizlere olsun insallah🤲

Gözün aydın canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🧿 ♥️ çok çok sevindim senin adına💕 kaç çıktı bu arada canım hcg
Çok teşekkür ederim daha sonucum çıkamadı açıkçası korkuyorum negatif çıkacak diye ☹️

Çok teşekkür ederim daha sonucum çıkamadı açıkçası korkuyorum negatif çıkacak diye
Güzel çıkcak Allahın izniyle sen gönlünü ferah tut💕 dün ben de öyleydim hop oturup hop kalktım ne çıkcak diye anlıyorum şuan seni 😍ama senin testin benimkinden daha koyu çıkmış benim aşırı silikti 63 çıktı senin daha da fazla çıkcak ♥️

Son düzenleme:
Güzel çıkcak Allahın izniyle sen gönlünü ferah tut💕 dün ben de öyleydim hop oturup hop kalktım ne çıkcak diye anlıyorum şuan seni 😍ama senin testin benimkinden daha koyu sıkmışlar benim aşırı silikti 63 çıktı senin daha da fazla çıkcak ♥️
Benim sabah aşırı silikti zor görüyordum akşam yaptım baya koyulaşmış şok oldum sabah yaptığım buydu

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-27-10-44-25-36_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2023-11-27-10-44-25-36_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 61
X