💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aynı valla kuzum benim evde takılmaca bebito beklıyorum
Bendeee, bu ay kavuşalım hepimiz inşallah bebişimm 😍
Bendeeee kuzucum 😥
Beni beniii 🤣🤣
Evet kuzucum zalım kızı o 😢@bernaad

Koyamadık geneeee can o 🥰🥰🥰❤️❤️@bernaad

Kızzz övdünüz mü sövdünüz mü anaaa 🤣🤣🤣
Yicem sizii 😍

aynen kuzum bu ovulasyonu işte ay evet 4 tane kaldı harcamıcam dediğin gibi bekleyeyim 🥰 kız pahalı ya inan 1000 kusur tl türkiyede o kadar pahalı değil demi
Kuzum burda o kadar değil ama pahalı yinede yaa tl olarak baktığımızda pahalı geliyor bize, yani bana pahalı geliyor diyim 🤣

Merhaba lutfen stres yapmayin benim bir arkadasim evlendikten sonra bazi sebeplerle isteyerek bebegi ertelediler. 5 yil sonra bebek sahibi olmak istediler ama olmadi. Cok uzuldu yipransi. Esi de kendisi de cok stresliydi ve cok takiyordu surekli bu mevzu aklindaydi ne zaman ki rahatladi ve oluruna birakti o zaman bebekleri oldu. Hemen arkasindan da ikinci bebekleri oldu hic beklemedigi bir zaman da. Bunu bircok kisi de gordum ne zaman ki onemsemiyorlar o zaman bebisler kendi geliyor🥰 insaallah en hayirli zaman da sizin ve burada ki tum arkadaslarin tum isteyenlerin guzel haberlerini aliriz🌸
Evett belki de stres yüzünden olmuyor bilmiyorum ben de hemen olmazsa diye korkup evlenir evlenmez başladım i. 6 aylık evliyim. Artık kendime söz verdim düşünmeyeceğim diyorum en yakın arkadasım geçen ay hamile olduğunu öğrendi onunla olunca aklıma geliyor tabii ki malesef ama zamanında gelsin istiyorum Allah bekletmez aratmaz insallah hiç kimseyi 🙏🙏

Bebisim hayatin tadi tuzu kacmis gibi ama bugunumuze sukur tabi😊😊 sen neler yapiyorsun. Testlerin fotosunu atsana acaip merak ediyorum😊
Yaa çok mu bulantın var yoksa 🥺 kıyamam sana zor mu geçiyor hamilelik ? Atayım testleriii bugün 6. Günümdeyim iğneden sonra hala pozitifim😍 biraz karanlık oda o yüzden karanlık çıktı 🥰

Eklentiler

• 20231114_215311.jpg
    20231114_215311.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 76
Yaa çok mu bulantın var yoksa 🥺 kıyamam sana zor mu geçiyor hamilelik ? Atayım testleriii bugün 6. Günümdeyim iğneden sonra hala pozitifim😍 biraz karanlık oda o yüzden karanlık çıktı 🥰
Yok bulanti gibi degil de istahsizlik midede yanma halsizlik vs😊

Testler harika canim. Silinmeye baslamis ne guzel. Uzun suremeyecek demekki igne etkisi sende. Az kaldi hadi insallah bir kac gun icinde koyulastigini gorecegiz🙏🙏😍

Yok bulanti gibi degil de istahsizlik midede yanma halsizlik vs😊

Testler harika canim. Silinmeye baslamis ne guzel. Uzun suremeyecek demekki igne etkisi sende. Az kaldi hadi insallah bir kac gun icinde koyulastigini gorecegiz🙏🙏😍
İnşallah canımm koyulaştığını da görelimm 😍 bulantının olmaması güzel kuzucum diğerleri de inşallah bi an önce geçer gider 🥰🥰

Klomen kullanan kızlar sorum var. Şimdi klomen kullanırken daha ilaç bitmeden yumurtlama ve çatlama olabilir mi dün klomenin 3. günüydü kasıklarda ağrı oldu bugün geçti yumurtlama ağrısı gibiydi kontrole ilaç bittikten sonra gidicektim. Acaba ilaç bitmeden yumurtlama olurmu ki @edahandro
Yumurtlama değil de gelişme aşamasında da ağrı oluyor. Ilaçlar ağrı yapıyor maalesef. Hepsi hormon içeriği için normaldir. Ben çatlama olmadan da ilaç kullanırken bazen ağrı yaşıyorum. Bu ay benim de var mesela. Daha kontrolüm yarından sonra.

Yumurtlama değil de gelişme aşamasında da ağrı oluyor. Ilaçlar ağrı yapıyor maalesef. Hepsi hormon içeriği için normaldir. Ben çatlama olmadan da ilaç kullanırken bazen ağrı yaşıyorum. Bu ay benim de var mesela. Daha kontrolüm yarından sonra.
daha öncede kullandım ama uzun süre geçtiği için hatırlayamadım. İlacın üçüncü günü ağrı başlayınca bende dedim herhalde çatlama oluyor. Ağrı dün oldu ama bugün yok olunca acaba dedim işte

X