💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hiç belli olmuyor canım işte o yüzden yapayım bakalım yapabildiğim kadar testleri 🤣 tanımış olcam vücudumu. Yine uygulamadaki tahmini yumi gününde pik görürsem bundan sonraki aylarda uygulamaya göre test yaparım 😂🤦🏽‍♀️
Aynen öyle bebeğim çözücez bu işi de ya da çözmeye gerek kalmadan hamiş çıkcaz 🤣🤣🙏🏻
Kuzum en garanti yol adet bitiminde başlamak hiç belli olmuyor çünkü erken olacağı tutar kaçırırsan hem üzülürsün hem testlerin boşa gider 🤗

Aynen canım ayda bi oluyor onu da denk getirelim kaçırmayalım 😂🤣
Aynen öyle bebeğim çözücez bu işi de ya da çözmeye gerek kalmadan hamiş çıkcaz 🤣🤣🙏🏻
Kuzum en garanti yol adet bitiminde başlamak hiç belli olmuyor çünkü erken olacağı tutar kaçırırsan hem üzülürsün hem testlerin boşa gider 🤗

Hcg bile 12 gunde ancak siliniyor canim. Lh ne zaman siliniyordur bilmiyorum ama bir süre yuksek gidecegi kesin. Yani catlamayi ovu testiyle anlamak mumkun degil igne yapiyorsan. Agrina odaklan😊
Anladım kuzum inşallah anlayabilirim o zaman şu an bile ara ara ağrım var çünkü 🤦

İliskiye karar verdin mi? Nasil yapacaksin?
Totem yaptım kuzum bak akşam 2 farklı marka test yaptım biri pik diğeri değil 🤣 biraz daha geçsin yine yapıcam diğeri de pik olursa bugünü de değerlendiricem yoksa değerlendirmicem 🤣 ekliyorum testleri son ikisini bugün yaptım

Eklentiler

• IMG_20231108_174309.jpg
    IMG_20231108_174309.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 39
İğnede HCG ve lh testi önermiyorum. 12. Günden sonra test yapabilirsin kuzum veya gün gün silinmeyi ve koyulaşmayı takip edebilirsin.
Ben de silinme ve inşallah koyulaşmayı takip etmek istiyorum o yüzden biraz fazla test yapıcam sanırım 😁 peki kuzucum sence bugünü değerlendireyim mi yarın 36. Saati mi ilk değerlendireyim ?

Totem yaptım kuzum bak akşam 2 farklı marka test yaptım biri pik diğeri değil 🤣 biraz daha geçsin yine yapıcam diğeri de pik olursa bugünü de değerlendiricem yoksa değerlendirmicem 🤣 ekliyorum testleri son ikisini bugün yaptım
Bir gebenin günlüğüyse hiiç ciddiye alma bebişim pik mik olmuyor o salak test

Canım benim bugün çatlama sonrası 10. Günüm ama eşim test yapmamı istemiyor. Negatife hazır değiliz galiba 🙈 erkenden görmeyelim negatifi diyor. İster istemez negatife ne kadar hazır da olsak üzülüyoruz. Bakalım hiç bilmiyorum ne zaman yapacağımı. Pazara kadar adetim gelir diye tahmin ediyorum .
Test yapmayan birini gördümmm 😁😁 kuzucum bence test yapmalısın son ana bırakınca toparlaması daha zor oluyo, hem yoksa bile kendini psikolojik olarak tüp beneğe hazırlamak için daha geniş bir vaktin oluyo. Yani hadi yap 🤩🤩

Ben de silinme ve inşallah koyulaşmayı takip etmek istiyorum o yüzden biraz fazla test yapıcam sanırım 😁 peki kuzucum sence bugünü değerlendireyim mi yarın 36. Saati mi ilk değerlendireyim ?
Dün değerlendirdiysen bugünü es geç bence. Yarın ve cumayı değerlendir mutlaka kuzum. 24 saat içinde iki kez değerlendirmeye çalışın.

Şöyle düşün 36 saat sonra çatlayacak. Sonra da yumurta 24 saat yaşayacak. İstersen bugünü de yarını da cumayı da değerlendirin kuzum. Rahmin içi spermi 5 güne kadar içerde muhafaza edebiliyor.

Dün değerlendirdiysen bugünü es geç bence. Yarın ve cumayı değerlendir mutlaka kuzum. 24 saat içinde iki kez değerlendirmeye çalışın.
Dün değil de önceki gün değerlendirdik kuzum ben de diyorum 1 gün daha beklesem yarın tam saatinde altın vuruş olsa 🤣 sonuçta aşılamayı bile doktorlar 36. Saatte yapıyolar var bi bildikleri demek ki ☺️

X