Ekim Bebekleri Listemiz

benimde kısmetse kızım 25 ekimde gelicek sezeryanla bi aksilik olmazsa tabiissminide son anda bişey olmazsa eylul dıyoruz

kimbiliiiiirr bu listede kimler doğurduda hberimiz yok:sm_confused:
suraya bak 100 küsur kişiyiz haberlestiğimiz-yazıstığımız bi elin parmaklarını toplasan anca:mymeka:

biz ATA düşünüyoruz oğlumuzun adını.. bayramın ilk günü kontrolumuz var o gün olmazsa kıl payı ekim annesi olmayı başaracağız:))

destinacım eline sağlık ay kıslar 38. haftadayım kızımın ismini babası değiştirmek istiyor yeni isim önerileriniz varmıhihoyyytŞeniz:ecrin_bebek:

yerimi yurdumu ayıttım kızlar.... 20 ekim sabahı Allah nasip ederse samsun anadolu hastanesi meydan şubesinde ameliyata alınıyorum... ve inanın çok korkuyorum... benim için dualarınızı eksik etmeyin.... 3. doğumum ama içimi korku sardı.. geceleri uyuyamıyorum... Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

Destinacım benim Dr.um dün 27 ekim olarak verdi doğum tarihini 31 diye hesplamıştık ama:)))

merhabalar ben yenı katıldım canlarım kızım Mina Nur 13 ekim de doğdu bizide eklerseniz seviniriz..hihoyyyt

31 ekimde sezeryanla doğdu yakışıklı oğluşum.3560,52 cm boy.ismide Giray teyzeleri.öptük hepiniziiiiiiiiiiiii:)

o kadar sabrettim normal için ama kısmet değilmiş... 15 ekimde sezeryanla 3270 gr 50 cm SERHAT ATA dünyaya geldi:))

17 ekim sezeryanla oldu bebeğim 3430 51 cm adıda Nejdet herkese selam eder ellerinizden öperrrr

meraba kızlardogum hikayemi yazıcam ama ansyfaya nasıl yazılıyo bilmedigim için buraya yazıyım dedim çok şukurki 24 ekimde sezeryanla prensesim eylulum dogdu kızlar muthiş bişey 3 .500 kilo 49 cm vede sezeryanla dogum hiç korktugum gibi bişey degilmiş sohbet sayfasından bilenler bilir her önume gelene sezeryan nasıl bi şey diye sorup duruyodum ama inanın çok rahat geçti mevlidimizi bile yaptık şu an kızımın sutunun bol olması için allaha dua ediyorum ne diyim çok başka bişey gerçektekten dogumumu ayrıntılı bi şekilde yazmak isityorum ama biri bana yardım ederse baş sayfaya

selencim cnm benim oncelikle cok cok tebrik ederim seni hosgelmis eylul kizimiz dogumunun ii gecmesinede sevindim darisi basima artik.dogum hikayeni yazmaya gelince mesela konuyu ekim annelerinin konularina yazacaksan ekim annelerini tikla uste git yeni mesaj diye bir sey yaziyo orayi tikla ve yeni konu ac basligini at altinada hikayeni anlat cnm sabirsizlikla bekliyoruz hikayeni ve tabi eylulumuzun fotosunuda istiyorum opuldun cnm a.s.

bizim oğlumuz da 17 ekimde normal doğumla dünyaya geldi.son ana kadar bekledim ama doğuma yakın epidural istedim.baştan istemediğime pişman oldum:) tabiki anestezi uzmanının çok iyi olması gerekiyor epidural için..oğluşumuz 3800 gr 51 cm doğdu..Allah bekleyen herkesi bebeklerine kavuştursun:)

Merhaba herkese :) Kasım başına doğumu belli olan fakat erken gelerek ve doğacağını günü kendi seçen (geleceğin cumhuriyet bekçilerinden bir delikanlı) dünyaya getirdim 29 ekim 2008 sabahı 09:25'de.Bu sebeple aranıza eger kabul ederseniz yeni bir ekim annesi olarak katılıyorum :) 50 cm - 3,630 gram olarak İzmir'de dünya geldi oglum Bora.

anaaa ben buraya kendimi yazmamışım, 20 ekim 2008 saat 9,45te minik yusuf eymenim bize merhaba dedi, tabi önce anneannesi ve babasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…