Ekim Bebekleri Listemiz

destinacıgım senden bir şey daha rica edeceğim doktorum oğluşlar beklerler erken doğum olmazsa 3 ekimde sezeryana alacağını söyledi çocukların güvenliliği için dedi takvimde ki yerimiz için

KızLar SeLammmmmmmmmmmmm :)) nasıLsınız hamısler bebıslerınız nasıL uzun zamandır yoktum unuttum buranın yolunu yaaa ben prensesıme ısım bulamadım yardım edınnnnnnnnn

teşekkür ederim canım kuzucuklarımı birde kucağıma alsam dünyanın en mutlu insanı ben olacağım destina sanada teşekkür ederim hemen listedeki yerimizi almışızjeyyar

amin fatmacım allahım sanada bizlerede isteyen herkesede o günleri sağsalim hayırlısıyla göstersin inşallaha.s.

merhabalar ben yeni üyeyim özlem bursadan 24+4 oğluşum olacak en geç 3ekimde beni de aranıza alırsanırz sevinirim.

listedeki yerimize baktım da erkek olarak değiştirmişsin bile destinacım ya biz hala erkek fikrine alışamadık ama bebeği kızım diye sevmekten vazgeçtik haliyle:))
en kısa zamanda bi doktora daha gidip yeniden ultrasona gireceğim...
bakalım sonucu yazarım:))

özlemcim aramıza hoş geldin seni ekledimm..fatmacım herkesin sata göre düzenledimm sonra doğum tarihlerini karşılarına yazıcamm..tabi doğurduktan sonrada haber verürsenizzŞeniz

bende varım kızlar inşallah ekimde olacak bebeğim.alın benide aranıza benimki erkek amniyosenteze kadar göstermedi yani 18.haftada burdayım dedi annesinin kuzusu

destina slm.listeye bizide eklemeyi unutma.beni ve minik oğluşumu.şimdiden teşekkürler...

hoş geldin aramıza net doğum tarihini söylersen ekliyim canım eğer belli ise adınıda yazabilirsinna.s.

amniyosenteze kadar göstemedi annesinin kuzusu kendini 18.haftada öğrendik cinsiyetini.Şimdi 20+6 dayız.Şimdiye kadar çok endişeliydim.Allahımın izniyle amniyosentezimide öğrendim,binkere şükürler olsun rabbime yok bişey sonuçlar temiz geldi.Bundan sonra umarım daha rahat olurum.Biraz fazla vesveseliyim.Yaştan ötürü çok korktum.39 yaşındayım.Anne olduğumda Allah kısmet ederse 40 olucam Allahtan tek dileğim sağlıkla kucağıma almak ve huzur içinde oğlumun delikanlılığını ve damatlığını görmek Allah yavrumu güle güle büyütmeyi nasip etsin bana tabi ki de hepinize...

Şenizcanım sağol sıcakkarşılaman için.Eşim diyorki çocuk yapmak zormuş isim bulmak daha zor.Karar veremedik henüz.normal doğum tarihi 1 kasım aslında ama ben terazi burcuyum Allah kısmet ederse oğluşumuda terazi yapmak istiyorumda gülme nolur sezeryan düşündüğüm içinde ekim annesi olacağım diyorum...nasip kısmet hayırlısıyla kucağıma alayımda arada konuşuyorum ama 24 ekime kadar gel diyorum

22 den sonra akrep olur hayatımm aklında olsunnsırnaşık şeyeğer 1 kasımsa normal doğum tarihin 20 _26 ekim arası sezeryan tarihi verebilir tabii bebeğin duruşunada bağlı ..sağlıkla al kucağına hayatımm..burda sıkıntılarınıda sevinçlerinide bizimle paylaşabilirsin ekim anneleri başlığı altında biz diğer ekim anneleriyle bunları paylaşıyoruzz.Şeniz

senağlama23 ekim olursa terazi 24 ekim olursa akrep biliyorum inşallah 18 ekim de 38 hafta bitiyor bende 24-18=6 gün alır heralde diyorum oğluşum birkaçgünde ilerde gidiyor destinacım rica etsem 22 ekim yaparmısın beni listede ne bileyim içimden bi ses 22 ekim diyor valla şımarıklık değil gördüm listede bizi eklemişin sağol değiştirirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Sevgili Destina çok teşekkürler sana çok mutlu oldum arkadaşım çok sağol ben sitede yeniyim aslında tam olarak nasıl kullanacağımıda bilmiyorum çok seri cvp.veriyorsun sana yazılanları nasıl görebiliyorsun hemen msn gb bi alan felan mı var merak ettim doğrusu gülme tamam mı((

ok6872 hoşgeldin arkadaşım aramıza.aminiyosentez yaptırmışsın.ben de yaptırdım.geçen ayın 22 sinde.ama hala sonuçlar çıkmamış.sen ne zaman yaptırmıştın ?bi de benim 2'li taramam yüksek çıktığı için yaptılar.senin hangisi yüksek çıktı?yazarsan çok sevinirim.3 gündür arıyoruz ama hala sonuçlar çıkmadı deniliyo.ben ankaradayım.sen nerdesin acaba?

Asya bence de çok güzel bi isism ben de söyledim eşime ama kabul etmedi byefendi

EYLUL.B
Cnm merhaba, ben İstanbuldayım.Ben sadece yaş riski taşıdığım için kendim talep etmiştim amniyosentezi ve yaptıracağım kesin olduğundan ikilinin kan testini atlamıştım sadece bebeği merak ettiğim için ikilinin ultrasonuna girip bebeğe baktırmıştık.Ben mayıs 29 da yaptırdım 12 haziranda da sonuçları aldım.Ancak sen nerde yaptırdın bilmiyorum.Devlette biraz uzadığını duymuştum,eğer öyleyse meraklanma bir de bazen alınan amniyo sıvısında işlem yaparken üreme sağlanamazsa ilave incelemelere gerek duyulduğunu bu yüzdende uzadığını söylemişlerdi bize söylenen 15-21 gün arasıydı.Meraklanma sonuçların seninde iyi gelecek bebişlerimize Allahın izniyle kavuşacağız. Ben özelde yaptırdım İstanbul da baya isim yapmış bir profesördü aylar öncesinden randevu almıştık.Belki duymuşssundur adını Prf.Dr.Atıl Yüksel.Ben yazdığını yani gördüm kusura bakma cvp ta geciktim.Belkide almışsındır sonuçları aldıysan merak ettim yaz olur mu sakın endişelenme iyi haberlerini bakliyoruz kalbini ferah tut şimdilik hoşçakal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…