Ekim ayında Bodrum?

hedehudu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
34
0
Merhaba kızlar,
Ekim ayının başında nasipse balayına gideceğiz daha önce hiç gitmedim Bodrum'a Ekimde hava nasıl olur?Ve bana önerebileceğiniz bir otel var mı?tavsiyeleriniz için şimdiden çokkkkk teşekkür ederim :KK16:

ekimde bodrumu bilmem ama ben bir otel buldum bodrumda bayıldım.
bende orayı istiyorum. benim düğün henüz belli değil ama senin gibi eylül ekimde olur diye, kapalı havuz alternatifli aramıştım.
incelemeni tavsiye ederim, harika görünüyor.
en çok hoşuma giden de, odanın içinden görünen küvetlere bayıldımmm :))) tam balayı tadında sanki :)
hapimag resort sea garden

Hapimag Resort Sea Garden - Bodrum | Etstur

ekimde bodrumu bilmem ama ben bir otel buldum bodrumda bayıldım.
bende orayı istiyorum. benim düğün henüz belli değil ama senin gibi eylül ekimde olur diye, kapalı havuz alternatifli aramıştım.
incelemeni tavsiye ederim, harika görünüyor.
en çok hoşuma giden de, odanın içinden görünen küvetlere bayıldımmm :))) tam balayı tadında sanki :)
hapimag resort sea garden

Hapimag Resort Sea Garden - Bodrum | Etstur

ben otel için gardens of babylon'u istiyorum çok beğendim sana da tavsiyem otel seçerken ultra herşey dahil olmasına dikkat et senin önerdiğin otel de çok güzel görünüyor :)

Merhaba kızlar,
Ekim ayının başında nasipse balayına gideceğiz daha önce hiç gitmedim Bodrum'a Ekimde hava nasıl olur?Ve bana önerebileceğiniz bir otel var mı?tavsiyeleriniz için şimdiden çokkkkk teşekkür ederim :KK16:

tatlım kuum hotel&spa bodrumda gidebilceğin en iyi yerlerden biridir tek sorunu oda-kahvaltı olduğu halde fiyatlarının uçuk oluşu :)))) fiyatı uygun gelirse kesinlikle tavsiye ederm :)))

Son düzenleme:
X