ekim anneleri bebekler emekliyormu?

gulsahbennn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
88
0
kızlar slm.bebişim henüz emeklemiyo her yöne dönüo dönerek odayı turluo hatta ama tam olarak emeklıyemio.sizin bebişler ne durumda????

Aynen canım bizimki de emeklemiyo dert etme emeklemeden yürüyenler varmış pek iyi değilmiş ama bizimkiler bu gidişle öyle yapacak çünkü emeklemeye niyetleri yok

benimki emekliyor ama duse kalka,dört bes adim gidiyor,sonra dusuyor.bazende fok baligi gibi,bazen de komando gibi,surekli suratini vuryor,donerken kendini bir atiyor kafayı kuttt yere...

benimki de aynen dönüyor sürünüyor ama emekleme yok. herhalde kolları zayıf gözdesini kaldıramıyor.

ya benim oğlum heran heryerde anakucağındayken ayağımda sallarken hatta yarı uykuluyken hemen emekleme pozisyonuna geçiyor dötü havada kafası yerde sürünüyor 1 aydır bu şekilde ama hala adam gibi emeklemiyor ya

desenize arkadaşlar tek biz diiliz...:)şu an bile emekleme çabaları içinde bebişim neyse sağlıkları iyi olsunda gerisi boş...

ne emeklemesi canım yaa benim kız sırtüstü yatarken yüz üstü dönebiliyo sadece öyle fırıl fırıl dönme olayımız yok şu an bekliyoruz:KK70:

dönerek emekleme pozisyonuna geçiyo,ama suda yüzer gibi çırpınıp yoruluyo ve ağlamaya başlıyo:kızgın:1 cm falan gidiyodur ancakaydirigubbakcemile3

dönerek emekleme pozisyonuna geçiyo,ama suda yüzer gibi çırpınıp yoruluyo ve ağlamaya başlıyo:kızgın:1 cm falan gidiyodur ancakaydirigubbakcemile3

aynen valla bizimkide öyle eller kollar sanki yüzüyor birde kendi ekseninde göbek üstü dönüyorkaydirigubbakcemile3

benimki de tırtıl gibi gidiyo ama seri dizlerini attıra attıra.sanki bugün biraz durmaya çalışır gibi oldu dizlerinin ve kollarının üzerinde.hadi hayırlısı.çok çok heveslenmiyom valla.azcık hevesleniom :1rolleyes:sürünürken bile heryere yetişio emeklerken nolur bilmemkafamçokkarıştı

yok yavrum.bizim kız kıçını kaldırmıyo.dönerek biyerlere de gitmiyoo.yüzüstü yatır da gör.bas bas bağırıyo.bi de kızarak söyleniyo.görseniz krize girersiniz gülmekten

benim kuzuda da hareket yok.. yüz üstü yatırırsam hemen dönüyo.. ama emekleme filan yok.. sırt üstü geri geri kendini itiyor sadece.. o da nadir.. aman ne yapalım sağlıklı olsunlarda emeklemeden yürüsünler..:emir_bebek:

ece ceren emeklemeye baslayacak poposunu kaldırıyor el hareketlerını denıyor sanırım baslayacak çok heveslı yuzer gıbı kımıldıyor görmelısınız:KK70:

beni kız emekleme pozisyonuna geçiyoooor ama bir anda bağırmaya başlıyoor çok sinirlii:))) çok güzel poposunu kaydırarak ilerliyo...birde biyerlere tutunarak ayağa kalkıyorr..adımlaması çok komiik:)) at gibi ayağını havadan havadan atarak yürümeye çalışıyor(( e tabi bizim yardımımızla)))

X