Ekim 2018 annisleri:)

Yerimizi alalim hayirlisiyla
Bende yarin ultrasona girmeyi dusunuyorum
Bugun kan sonuclarim cikti

Bizde geldik burdayız:)pzrtesi randevum var kalp atısı için sabırsızlıkla bekliyorum

Aaa cok sewndm hadi ins saglkla alirz kucagmza:)
41E post: 55068321 .!.:
Bizde geldik burdayız:)pzrtesi randevum var kalp atısı için sabırsızlıkla bekliyorum
kalp atisi duydnmu
leylunehar, post: 54971755, member: 815008"]Galiba artık bende buradayım.Çok şükür Elhamdülillah[/QUOTE]
sewndim

Hayrli olsn mutlu hamilelikler.belirtilern neydi:)

Teşekkür ederim :) .. Regl gelmesini beklemiştim, gelmeyince şüphelenip Hamilelik Testi yaptım.. sonuç Pozitif olunca ilk bir hafta pek belirti yoktu ama şuan sabahları hafif bulantı var.. Allah sağlıklı sağ salim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bütün anne adaylarına AMIN.

Teşekkür ederim :) .. Regl gelmesini beklemiştim, gelmeyince şüphelenip Hamilelik Testi yaptım.. sonuç Pozitif olunca ilk bir hafta pek belirti yoktu ama şuan sabahları hafif bulantı var.. Allah sağlıklı sağ salim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bütün anne adaylarına AMIN.
Sancilarn warmi? Ben ara ara regl sancsi cekiyorm.sanirm her regl doneminde olrms

Miniğim daha 6 haftalık :) ekim sonu bende kucağıma alıcam inşallah. Dua ederek bekliyorum ❤

X