Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Ayy canım ya onun bu hafta misafirler vardı fazla giremem diyordu bı de mesaj kutusu dolu gonderemedik.

Az once baya kalabaliktik..

çok bozuldular yazdıklarıma çok kolay gelip lap diye burası benim demek, sen yokken ben vardım demek.. sinirlendiriyorlar insanı.. tabiki o erken doğum yapmak istememiştir ama ben de hamileyken yerimden kalkamıyorudum gelip dur ben bir eylül anneleri topiki açayım diyemedim kusura bakmasınlar yoksa bende olurdu tapusu.. 5. aya kadar bulantılardan kafamı kaldıramıyordum. 5.aydan itibarende kasılma önleyici ilaç kullanmaya başladım ve yerimden kalkmama izin yoktu.. bu arada gelip tapuya yazılamadım ne yapayım.. herkesin bi açıklaması vardır.. önemli olan saygılı olmak..

kızlar sünnet işini naptınız bir de burdan sorayımmm:18:

benim oğlan yarım sünnetli onun için fazla büyümeden yaptırmamız gerekiyormuş havalar biraz daha ısınsın hastanede yaptıracağım ben yarım sünnetli olduğu için çocuk cerrahının yapması gerekiyormuş

daha orda gitmişler şimde ne planlıyorlar acaba diyorlar planlar yapıp toplanıp gelenler kendileri. bizden korkuyorlar bi de bana diyor ki bitanesi yeni mi geldi aklınıza eylül annesi olduğunuz diyor çok komikler ya insan der ki aa burası ne güzel olmuş kalabalıklaşmış sayfamıza sahip çıkmışsınız elinize sağlık sağolun der....

ben havalar biraz ısınsın yaptırmayı düşünüyorum
zaten iki yaşına kadar yaptırmazsak galiba 6 yaşına kadar beklememiz gerekiyor öyle değil mi:44:

Canım ben nisan gibi yaptırcam. Ankara' da iyi bir çocuk cerrahı arıyorum.

Kızlar facede grup açayım mı?
Sadece bizler olan?

Dün oğlum çok ağladı ağlamaktan sesi kısıldı. Rezene verdim dişine jel sürdüm gece saat başı uyandı ve her uyandığında evi yıktı. Noluyo anlamadım yaaaa. Gaz mı yapıyo üşüttük mü yoksa diş mi anlamadım. Gece o kadar çok ağladıki şimdi uyuyo ((

neplanlayacaz yaa işte herşey açık açık yazıyor okusunlar işte allah allah.. bu arada burayı bulabildiklerine göre aramızda bir casusmu var yoksa bu bir tesadüf mü :44:

Bende o kadar çok sayfa olmuşki okuyamadım. En son harpy kızıyodu onlara :)))) Neyse burası güzel olmuş. Eskisi gibi devam ederiz ama onlar hariç başka eylül anneleri nasıl bulcak bizi :))) Belki yeni aklına gelenler olur :))) NE komik yaaaa :) Ben hamileyken sürekli geziyodum. Zaten işim hep bilgisayarda bide dinlenirken mi bilgisayara takılcam die :)

aaaaaa harpy lütfen onlar hep haklı doğuştan haklı doğmuş onlar:)) ben 3 düşük yasadım 6 ay kalkmadan yattım yanımda bi eşim vardı akşama kadar aç beklediğim günler oldu hamile hamile eşim gelsin de iki lokma bişey yiyelim diye. herkesin yasadığı kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…