Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ma_ci_de, lovelyangel, İLAYDA24, sultan1924, semrensu, asualp var canım ben mesaj attım herkes gelsin buraya :)

keşke olmasaydım ama en son akşam 8e kadar takip etmeye yüreğim dayandı,sonra sinirden uyuyakalmışım:KK1:

bense sinirden uyuyamadım. bir sağa bir sola döndümm.

yasemincim eline sağlık. he ben msni açaym eceyi emziriyorum bi taraftan:)
şimdi baktım da okyanus2309, bitter gibi isimlerde var
sultan1984 demek istedin dimi :KK70:

Son düzenleme:
bense sinirden uyuyamadım. bir sağa bir sola döndümm.

yasemincim eline sağlık. he ben msni açaym eceyi emziriyorum bi taraftan:)
şimdi baktım da okyanus2309, bitter gibi isimlerde var
sultan1984 demek istedin dimi :KK70:

ilayda24 e mesaj gitmiyor canım sen baksana öptüm

şekerdelisi face de grup kuramadım hata veriyor.şimdi çıkıyorum 1-2saate burdayım canım

hadi bakalım, fikirlerinizi bekliyoruz arkadaşlar.
2010 eylül anneleri olsun da, bizim gibi olanlar bizi bulabilsin.
2010 eylül anneleri - yeniler :KK70: olsun mu :KK70:

Ay daraldım okumaktan sinirlerim kalktı ne bu ya devam etmedim okumayı yarıda bıraktım onların amacı belli neyse bu sayfamız hayırlı olsun kızlar kadınlar gününüzde kutlu olsun

dün kereme mama sandalyesi aldım oturması bile hoşuna gitti sürekli sevinç çığlığı atıp vuruyor eli acıyacak diye yastığını koydum önüne bu sefer vuramadığı için ağlıyor

öncelikle kadınlar gününüz kutlu olsun arkadaşlar :) yeni sayfımızda mutlu, huzurlu, sağlıklı günler geçirmemizi diliyorum.. artık buraya gelip burada da bize "yeniler" muhabbeti yapan olmaz..

yaa sinirlerim o kadar bozuk ki uyuyamıyorum. aksi gibi bebeğe de sirayet etti, o da uyumuyor :KK43:

kıyamam ben size.. sabaha karşı ben de 1-2 saat uykusuzluk çektim.. bu konu üzerinde düşündüm durdum.. önemli olan bizim birlikte olmamız.. orada burada farketmez.. orayı zevkli yapan yer değil kişilerdi..

dilek abla da güzel yazmış ama onların niyeti bozuk. ya şöyle keyifle takip ettiğim bir burası vardı 1 aydır ona da bu çekirgeler çöreklendi. neyseee biz burayı da toparlarız. onlar zaten 2 gün sonra sıkılırlar amaçları sohbet değil çünkü çok belli.

çekirgelerrrr, ben de dün bu benzetmeyi yapmıştım çekirge sürüsü gibi gelip yağmaladılar sayfayı.. başlarına çalsınlar sayfalarını şimdi..

:KK76:günaydın kızlarrr, çok güzel bir gün olur umarım. gece 2 de zor uyudum. çok sinirlendim.

ecenin uykuları düzeldi 2 gündür çok güzel uyuyoruz. uykuları sorunlu olanlar var mı hala?

bu arada davet etmediğim kişileri çağırayım ben hemen. siz de yardımcı olurmusunuz.
harpy, ayeser_, sekerdelisi(zaten burdasın), naksis, dilek1971, tuanas (zaten burdasın) zeynepberen (sen de gelmişsin) başka kim var. utkumuz vardı, onu çağırayım başka? kimi çağıracağımızı siz söyleyim mesaj atayım ben, 1 kalemde atayım çünkü 10 dakika sınırına takılıyorum. gelince bu konuyu dikkate alırsanız sevinirim.
umarım bebişler de siz de güzel güzel uyuyorsunuzdur. :KK61:

asualp geldi aklıma ama siz onu çağırdınız sanırsam.. çekirgeler geldiğinde tam biz bişey konuşuyorduk yarım kalmıştı :KK35:

dün kereme mama sandalyesi aldım oturması bile hoşuna gitti sürekli sevinç çığlığı atıp vuruyor eli acıyacak diye yastığını koydum önüne bu sefer vuramadığı için ağlıyor

hayırlı olsun mama sandalyenizz. ne kadar güzel mutlu olduğunu duymak :) çok güzel mamalar yesin, löp löp et olsun kuzuya.:KK64::KK64:

hayırlı olsun canım mama sandalyeniz oğluna iştah getirsin inşallah:KK56:

hadi bakalım, fikirlerinizi bekliyoruz arkadaşlar.
2010 eylül anneleri olsun da, bizim gibi olanlar bizi bulabilsin.
2010 eylül anneleri - yeniler :KK70: olsun mu :KK70:

Ayyy emelcim ben de gözümü acaracmaz aklıma bu geldi hadi öyle olsun ordan konuşalım bence dee:KK64:

X