Ehliyet sinavi + heyecan = STRES :(

ciko07

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
5.902
818
Iyi geceler hamileyken ehliyet sinavina yazifim tahminlerime göre ehliyeti aldıktan 15 gün sonra doğum yapacaktim tabi evdeki hesap carsiya uymadi yazili sinava girdigimin ertesi günü benim oglus dayanamayip erkenden 33 haftalik doğdu :)
Direksiyon sinavina giremedim o sira küvezde yatti onun stresi falan derken geçen gün kurstan mesaj geldi 7 aralık sinav die aradim ama derslerin olduğu yer bana çok uzak şehrin öteki ucu gibi bişey ve 50 günlük Bebeğimi bırakıp hergün gitmem de mümkün değil derslere giremedim kursu arayip bu gectigimiz cuma icin 2 saat ust uste ders almayi rica ettim 1 hafta gelemem aynı gun 2 saat yazın dedim tamam dediler cuma günü 2 ve 4 arası ders alacaktim ama beni yine baskasiyla ayni saate yazmışlar 2.40 a kdr bekledim snra yarim sat calisip brakti hoca baska bi hoca bostu yarim saat o calistirdi 1 saat calisabldim bign öncesi de esim 1 sat calistirdi .pek calismaya vakit olmadi desem yeridir geri parketmeyide ilk defa cuma denedim 4 kere allaha Şükür 4 ude tek seferde oldu fakat asil konum
Yarin 10 30 da sinavim var acayip heyecan yaptim daha öncesi otomatik araba sürmüşlugum trafige cikmisligm cok direksiyon hakimytm vs iyidr dersdede bo bir sorun yasamadm ama yarin full yağmurlu burası ve heyecandan bi hata yapmaktan korkuyorum stres yaptım resmen :))

Hic korkmayin bende gecen ay aldim ehliyetimi ve son derece rahat bir sinav gecirdim. Komisyon uyeleri zaten kendi aralarinda sohbet falan ediyor sinav havasi hic yoktu yani. Sinyallere aynalara dikkat edin. Basarilar diliyorum size.

beraaaaat .!.:
Hic korkmayin bende gecen ay aldim ehliyetimi ve son derece rahat bir sinav gecirdim. Komisyon uyeleri zaten kendi aralarinda sohbet falan ediyor sinav havasi hic yoktu yani. Sinyallere aynalara dikkat edin. Basarilar diliyorum size.

Ay cok tesekkur ederm ins alirim bende beni gek korkutan yarin asiri bi yagmur var ins basaririm

Aracı stop ettirmeyin sinyallere dikkat edin. yokuşta 30 saniye bekleyin. parkı tekseferde yapın ve dubalara değmeyin 25m kadar düz bir doğrultuda geri gidin okadar... heyecan yapmayın en kötü 2. sefere kalırsınız...

Bu formun 1. Bölümündekilerden 1 defa yaptığında 2. bölümdekilerden de 2 defa yaptığında kalırsın bu formda yazanları oku ve onları yapmamaya çalış...

ek4k.jpg

evli_ve_merakli .!.:
Aracı stop ettirmeyin sinyallere dikkat edin. yokuşta 30 saniye bekleyin. parkı tekseferde yapın ve dubalara değmeyin 25m kadar düz bir doğrultuda geri gidin okadar... heyecan yapmayın en kötü 2. sefere kalırsınız...

Normlde yapiyrmda smdi nolur.blmyrm hayrlisi :)

heyecan olmayınca herseyi yaparsınız heyecan yoookkk en önemlisi bu heyecan yaparsanız herseyi unutursunuzzz

X