İçimden geldiği gibi, sadece ağlamak istediğim için yazmak istiyorum. Bu bir sınır ihlali mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ehliyet kursuna yazıldım Temmuz ayında daha sonra Eylül ayında yazılı sınav olduk ve bitti.Ben kursu aramadım direksiyon sınavı için çalışmamız gerekiyordu. Onlar beni bir ay sonra ekim ayında aradılar ve ben ekim de havalar aydınlıkken iş çıkışı iki kere kursa gittim. Daha sonra hoca beni aradı ,seninle üç günde bi çalışmak olmuyor sadece kasım ayında haftanın pazartesi salı çarşamba olarak çalıştırmak istedi. Bende kabul ettim kasım sonu da sınavın olacak dedi.sadece 2 ders ekimin başında hava aydınlık iken çalıştık. Bir de hava kasımın başında gündüz iken hatta loş iken çalıştık toplamda 6 kez gündüz çalışmışızdır. Geri kalan 8 ders yani 8 saat hep karanlıkta çizgilerde park etmeyi öğrendim , bugün sınavdan önce bir kere hoca beni gündüz aldı, park etmeye gelince ben çizgileri kaçırdım. Aracı geriye park ederken kaldırıma değmiş, çok içeri girmişim orada yanında kız vardı ve bi kaç hoca daha sesini Yükselterek o direksiyon düz mü , biz seninle akşam bunları çalıştık. Şimdi nasıl yapamıyorsun. Orada ben daha da heyecanlanıp direksiyonu düzeltemedim. Nereye çıkacağını bilemedim. Neeereyyeee geliyorsun nereeeyyeeeee diye böyle sinirli ve stresli yüksek ses tonlamasıyla yanında kadın varken böyle bi üslup ile daha da stres oldum. Bende yaaaa niye böyle oldu ki hay allah deyip gülüyorum hala , içimden o aracı terk etmek geldi. Yarın sınav var ve ben kalacağıma o kadar eminim ki hele o geri parkta kesin elenecegım. Ama neden hep akşam aldınız bi kere de cumartesiye koysaydı beni.
Gereksiz yere buyuk tepkiler verilmis olabilir. Ama takilacak panik yapilacak birsey yok.

Ne yeteneksizler ehliyet aliyor. Hic takma, rahat ol. Simdiden basarilar

Çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için inşallah yarın sorunsuz geçerim .) umarım her şey istediğim gibi olur da ücretler artmadan çıkartabilirim

Ben ehliyet kursuna yazıldım Temmuz ayında daha sonra Eylül ayında yazılı sınav olduk ve bitti.Ben kursu aramadım direksiyon sınavı için çalışmamız gerekiyordu. Onlar beni bir ay sonra ekim ayında aradılar ve ben ekim de havalar aydınlıkken iş çıkışı iki kere kursa gittim. Daha sonra hoca beni aradı ,seninle üç günde bi çalışmak olmuyor sadece kasım ayında haftanın pazartesi salı çarşamba olarak çalıştırmak istedi. Bende kabul ettim kasım sonu da sınavın olacak dedi.sadece 2 ders ekimin başında hava aydınlık iken çalıştık. Bir de hava kasımın başında gündüz iken hatta loş iken çalıştık toplamda 6 kez gündüz çalışmışızdır. Geri kalan 8 ders yani 8 saat hep karanlıkta çizgilerde park etmeyi öğrendim , bugün sınavdan önce bir kere hoca beni gündüz aldı, park etmeye gelince ben çizgileri kaçırdım. Aracı geriye park ederken kaldırıma değmiş, çok içeri girmişim orada yanında kız vardı ve bi kaç hoca daha sesini Yükselterek o direksiyon düz mü , biz seninle akşam bunları çalıştık. Şimdi nasıl yapamıyorsun. Orada ben daha da heyecanlanıp direksiyonu düzeltemedim. Nereye çıkacağını bilemedim. Neeereyyeee geliyorsun nereeeyyeeeee diye böyle sinirli ve stresli yüksek ses tonlamasıyla yanında kadın varken böyle bi üslup ile daha da stres oldum. Bende yaaaa niye böyle oldu ki hay allah deyip gülüyorum hala , içimden o aracı terk etmek geldi. Yarın sınav var ve ben kalacağıma o kadar eminim ki hele o geri parkta kesin elenecegım. Ama neden hep akşam aldınız bi kere de cumartesiye koysaydı beni.
Geçen ay 2. Girişimde aldım. Hocanı değiştir etkiyi göreceksin

Çok zor insanlar var ya, mesela ben, odaklanmazsam sağımı solumu bulamam, babamın hiç arabası olmadı, dolayısıyla konuya tamamen yabancıydım. Kendi arabamızı alır almaz da direksiyon kursuna başladım. Hocam çok sakin bir adamdı bana çok iyi sabretti. Gerçekten kolay iş değil, koca koca insanlara bir şey öğretiyorsun. Herkesin algılaması farklı. Ben çizgiyi arabanın ön camında bir yere işaretlemeden önce (zihnimde tabi) yolda düz gidemiyordum. Direksiyon tam 12 6 konumuda değilmiş ben öyleymiş gibi avranıyordum.

Bir de erkek hocalar kadının öğrenme şeklini çözemiyor. Araba kullanmayı öğrenmede cinsiyetler arası fark gerçelten var
Ve araba kullanmak inanılmaz zor bilmeyene. Sürmeyi bilen süremeyene şaşıp kalıyor sanki herkes ana rahminde öğrenmiş araba kullanmayı illa ki zorlancaz herkesin içinde rencide edip bağırmak çok kaba

Sarılıp beraber ağlayalım mı. Cünkü bende yarın 3cü sınavıma girecegim.. Ve aşırı sterliyim normalde kullandigim park ettigim arabayı sinav heyecanıyla yapamiyorum.

Hocaya para yedirseydin böyle olmazdı işte
Sevgililer yiyor sonuçta :)
Hiç hoş bir yorum olmamış bu. Kız gerçekten bir derdini paylaşmış aşk hayatı ile ne alakası var? Şimdi bunun yeri mi? Ayrıca kurs hocası zaten ücretini alıyor bu hizmetinin.

Çok zor insanlar var ya, mesela ben, odaklanmazsam sağımı solumu bulamam, babamın hiç arabası olmadı, dolayısıyla konuya tamamen yabancıydım. Kendi arabamızı alır almaz da direksiyon kursuna başladım. Hocam çok sakin bir adamdı bana çok iyi sabretti. Gerçekten kolay iş değil, koca koca insanlara bir şey öğretiyorsun. Herkesin algılaması farklı. Ben çizgiyi arabanın ön camında bir yere işaretlemeden önce (zihnimde tabi) yolda düz gidemiyordum. Direksiyon tam 12 6 konumuda değilmiş ben öyleymiş gibi avranıyordum.

Bir de erkek hocalar kadının öğrenme şeklini çözemiyor. Araba kullanmayı öğrenmede cinsiyetler arası fark gerçelten var
Erkekler bizi anlamıyor :KK51:

Sarılıp beraber ağlayalım mı. Cünkü bende yarın 3cü sınavıma girecegim.. Ve aşırı sterliyim normalde kullandigim park ettigim arabayı sinav heyecanıyla yapamiyorum.
Bence olabildiğince sakin kalmaya çalış aslında zor birşey değil stresi unut sadece sınava odaklan parkurlarda napcağını hocanın sana ne söylediklerini hep hatırla.

Vala bu süreçten bende çok korkuyordum ama yapabilirim dedim geçtim stresi bırakıp sadece odaklandım.
Elimden gelse ehliyet sınavına girenlere yanına gidip kendim öğretmek, lütfen bu ezber oyunu düşünün ve mantık bunu yaptıktan sonra hayli hayli yaparsınız🥲

Ya sormayın inanın derslerde cok iyiyim gündüz esimlede gittim park alanına tıkır tıkır park ediyorum. Tek basıma evimizin yakınlarında trafige de cıkıp istedigim yere park ediyorum. Oğlumu futbol kursuna götürüyorum getiriyorum düsünün o derece iyiyim. Ama ezber olan parkuru tamamlayamadım hep parelelde takıliyorum ve bunun heyecan ve stresten oldugunu cok iyi biliyorum. Çok çok tesekur ederim iyi dilekleriniz için. Umarim yarın başarırım. Konu sahibi arkadas da başarır insallah.

İyi de gece gündüz ne farkeder ki? Ehliyet alınca sadece hava aydınlıkken mi çıkacaksinız? Hocanın tepkisi hoş olmamış,hayrına ders vermiyor sonuçta ama sizinki de bahane yani.
Kendinizi şartlamayın kalacağım,geçemeyeceğim diye,yarın belki daha sakin,aklı selim kullanacaksınız.

Gecersin sinavi 12 derste iyiymissin bi bugun sacma olmus. Olmazsa yine denersin. Erkek arkasindan ayrildin mi beraber calissaydiniz ogle aralarinda ayni kurumda calisiyo diye hatirliyorum

Keşke neden bağırıyorsunuz deseydiniz. Geçersiniz inşallah ama hocanıza gıcık oldum. Sakin olun. Kimse doğar doğmaz öğrenmedi. O hocanız da bu yollardan geçti. Yapabilirsiniz inanıyorum.

Şuan bende mesela şoktayim :KK57::KK57::KK57:
Ilk defa adam akıllı bir derdin var zorunlu
Cidden bak bu dert iste

Ďaha dikatli ol hocaya değil önüne bak dediğini uygula
Bağırması hiç hoş değil tabiki:KK43:
Lafi agzimdan almissiniz bende tam onu yazcaktim 3 kere gozumu ufeledim dogrumu goruyorum diye

Ya sormayın inanın derslerde cok iyiyim gündüz esimlede gittim park alanına tıkır tıkır park ediyorum. Tek basıma evimizin yakınlarında trafige de cıkıp istedigim yere park ediyorum. Oğlumu futbol kursuna götürüyorum getiriyorum düsünün o derece iyiyim. Ama ezber olan parkuru tamamlayamadım hep parelelde takıliyorum ve bunun heyecan ve stresten oldugunu cok iyi biliyorum. Çok çok tesekur ederim iyi dilekleriniz için. Umarim yarın başarırım. Konu sahibi arkadas da başarır insallah.
İşte benden bile daha iyisiniz ben hiç araba kullanmamıştım o derece eşimde öğretmedi kurstaki hoca öğretsin dedi kafan karışır açıkçası uğraşmakta istemedi sadece çok öncesinden bi kez öğretti o da sinir krizi geçirdi bende bi daha istemedim😂

Ya dediğim gibi ben sadece ezber işini yaptım o kadar iyi araba kullanmıyorum. Hocanın bana ne söylediğini hepsini tek tek işledim paralelde benim korktuğum şey geri gitme düz gidemem diye , ama çok az yamuk gittim ondada birşey olmadı misal hoca paralelde ne söyledi onları aklına getir heyecan yok sadece tak tak yap dikiz aynalara bak önle arka uyumuna bak dubaya yanaştırma misal öne çokmu geldin çıkmak için hemen direksiyonu kırma önce biraz geriye git ondan sonra direksiyonu tam sağ sol hangisiyse tam kır ve çıkış yap kendine güven başarırsın inanıyorum sana inşallahta geçersin güzel hanerlerinizi bekliyorum konu sahibiyle ☺️🫶🏻🤲🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X