Ege'mi almaya gidiyorum :))))

Canım benim dualarım seninle yarın bu saatlerde oğlun kucağında olacak inşallah.....

canım dualarım seninle ummarım fazla agrı sızı cekmezsin kolay dogum olur inş.

yavrunun kokusunu miss gibi kokla icine cek muhteşem bişi sen şimdi bu gece uyuyamazsın ama en güzel dakikaların tadını cıkarr bence bana sezeryan dediklerinde fazla tadına cıkama fırsatım yoktu 3 saat sonra alıcaz dediler ve 3 saat icinde hem heycan hem korkuyu yaşadım okadar kısa sürdüki o 3 saat hemen gecti ve melegim kollarımdaydı..

kazasız belasız sagsalim saglıklısıyla yavruna kavuşup evine dönmenizi dilerim canım Şeniz

hayırlı doğumlar canım 37.haftanda kavuşacaksın inş bebeğine benimkinden ses yok :sm_confused: darısı bize inşa.s.

canımm yaa daha dün gibi hamilelik haberini okuduğum.sıkıntılarını paylaşıyordun.şimdi doğuma gidiyorsun.koca 9 ayı devirdin sabırla yarın anne oluyosun.umarım çok kolay bi doğum olur ve çabucak ayaklanırsın.bizim içinde dualarını bekliyoruz.bu arada sezaryan türüne karar verdinmi.epiduralmi olacaksın genel anestezimi ?

sagol cnm..
ben epidural istiyorum..ama doktorum genel taraftari..rahim agzimdaki dikislerde alınacak ya..
yarin konusucam anestezi ekibiyle..ona göre kararımı vericem..Allah hayırlı olanı seçmeme yardım eder inşallah..

arzucum senin dedigin gibi tadını doya doya cıkartmaya calısıyoruz bu anların..ama oğluşum aksine bugun pek tembel..hareketleri cok az..anladı cıkacagını herhalde :dance: :dance:

ama kac gundur içimdeki sıkıntı gitti..bugun harika bir guuuunnnnnn :sm_cool: :sm_cool:
umarım yarında öyle olur..:dance: :dance:

sagol cnm..
ben epidural istiyorum..ama doktorum genel taraftari..rahim agzimdaki dikislerde alınacak ya..
yarin konusucam anestezi ekibiyle..ona göre kararımı vericem..Allah hayırlı olanı seçmeme yardım eder inşallah..

arzucum senin dedigin gibi tadını doya doya cıkartmaya calısıyoruz bu anların..ama oğluşum aksine bugun pek tembel..hareketleri cok az..anladı cıkacagını herhalde :dance: :dance:

ama kac gundur içimdeki sıkıntı gitti..bugun harika bir guuuunnnnnn :sm_cool: :sm_cool:
umarım yarında öyle olur..:dance: :dance:

inş. canım yarın daha güzel bir gün olucak senin icin agrıların olsada umursama ogluşun yanında olucak coksekeriremsu

ama benden sana tavsiye genel aneztesi ol canım

ne güzeeeel inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişi, nasıl geçti 9 ay yaa bana zaman durdu sanki

ay cok mutlu oldum,,,allahim agrisiz acisiz kurtarsin iyisallah,,,,saglikla oglusunu kucagina almani dilerim:nazar:

canım benim hayırlısı olsun inşallahhh ege bebeği all doya doya kokla inşallahh allah analı babalı büyütsünnn ne mutlu sana...

Canım kolay gelsin inşallah acısız kolay bir doğum ve sonrası yaşarsın.
Bebeğinide sağlıklı bir şekilde alır ve gelirsin.

çok güzel bişey yaa darısı bizim başımıza artıkk bizde alalım bir an önce bebişlerimizzii.Allahım kolaylık versin hidencimm sağlıkla büyüt bebişini:nazar:

ayy canım yaa ne güzel yazmışsın öyle ....rabbım yardımcın olsun sağ salım bebeiğini kucağına alda gel..bızde senı çok sevdık rabbım yardımcın olsunn..hayırrlı haberlerını beklıyoruz ccanımmmm

Allah yardımcın olsun canım analı babalı byusun bebısımız ay kollarına alınca agrı magrı kalmıyo ınanın kızlar

CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN....DARISI DİĞER TEMMUZ ANNELERİNİN BAŞINA....a.sa.s

X