EGE ÜNİVERSİTESİ TÜP BEBEK TEDAVİSİ İÇİN gidenler toplanalım paylaşalım:):)

bizde ege üniversitesinde yaptırdık. şimdi oğlumuz 4 yaşında. süreçle alakalı şöyle bir yazı vardı benimde okuduğum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hangi doktorda tedavi oluyorsunuz egede bizde doktor değiştirmeyi düşünüyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
Biz hayla daha doktorumzu görmedik ki ha bire değişiyor doktor devletten gıdiyiruz biz

Bugün instagram da gördüm kızlar japonyada araştırmada suyu sperm kalitesine ve yeni sperm çıkmasına iyi geliyormuş Kaan aydos paylaşmıştı bende bugün yaptim yarın içmeye başlayacak eşim

Ben normalde nisan ayında randevum vardı ilk kez gidecektim malum pandemı sürecinden dolayı kaldı ,en son aradığımda 15 haziranda baslayacaklarını randevu için haber vereceklerini söylediler ,arkadaşlar egede eşi micro tese olan varmı yada bilgisi olan yardımcı olursanız sevinirim

15 haziran canım başlayacaklar. Ben aradim
Bugün aradım bende ege hanıma randevu için ,hala belli değil program dedi normalde benim nısanda ilk randevum vardı arayacağız dediler dönüş olmadı siz özelden mı polıklınık tarafından mı aldınız randevu yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Ben ege hocaya gittim aşılamazlar onda oldu. Sonradan polikliniğe gectim

Merhaba kizlar biz de normal yolla bebek sahibi olamadik tüp bebek geldi aklıma. Ege üniversitesi için iyi duydum fakat direk başvuru mu yapmam gerek yoksa belli tahliller alıp ona göre mi başvuru alıyorlar. Süreci tam bilmiyorum kısaca söylerseniz çok mutlu olurum

Ege üni. Tüp bebek sekreterlik arayıp ordan randevu alıyorsunuz. Randevu verirken sizi bilgilendiriyorlar. Elinizdeki önceden yaptırdığınız tüm testleri götürün. Randevude onlar eksik olanları söylüyor tamamlıyorsunuz. Ama randevuyu baya ileri tarihe veriyorlar. Ege hocaya özele giderseniz daha erkene alabilirsiniz.

2010 yılında arkadaşımın eşi oldu ve 2011 yılında oğullarını kucaklarına aldılar. Ege Üniv. Tecrübe ve güvenilirliğin adresi herşey programlı.

2010 yılında arkadaşımın eşi oldu ve 2011 yılında oğullarını kucaklarına aldılar. Ege Üniv. Tecrübe ve güvenilirliğin adresi herşey programlı.
Sanırım bu pandemı sürecinden dolayı baya sıkıntılıydı ,hiç anlatıldığı gibi değildi ,şimdide yine pandemı hastanesi olmuş ,hasta kabul yok yine ,inşallah tez vakitte herkes şifa bulur

Sanırım bu pandemı sürecinden dolayı baya sıkıntılıydı ,hiç anlatıldığı gibi değildi ,şimdide yine pandemı hastanesi olmuş ,hasta kabul yok yine ,inşallah tez vakitte herkes şifa bulur
Pandemi malesef her kurumu ve normal hayatı işleyişini bozdu.Herkes için herşeyin hayırlısı olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…