EGE bebek dünyaya merhaba dedi:))

Ay maşallah ne tatli öyle darisi benim gibi daha doğurmayanlarin başina,allah bebişini anali babali büyütsün inşallah...

Allah analı babalı büyütsün...maşallah....a.s

anammmmmmmm ne tatlı allah analı babalı büyütsün canım benim ya darısı bizlere inşallah

ayy canim benim ..sende dogurdun sonunda.. allah anali babli büyütsün bitanem ..
kendini zorlama .. dinlen emi .. bende hala ayaklanamadim ..

Son düzenleme:
çok saolun kızlarr sezeryan olurdum dedim ama dediğiniz gibi sezeryan olsaydım şuan oturamazdım çok şükür bugün daha iim kendim oturup kalkabiliyorum bebeğimde emmeye başladı sütüm gelio artık yavaş yavaş gazı var biraz ama çok şükür yaramaz deil şimdilikk allah doğum yapmayanlara hayırlı doğumlar nasip etsinn çok güzel bişeymişş gerçektenn allah herkse yaşatsın inşllah...

bende size ayrıntılı bir şekilde yazayım doğum hikayemi 15 temmuzda saat 3 te tuvalete girdim bi baktım hafif pembemsi bir leke o heyecanla o kağıdı tuvalete attım bu arada annemede seslendim tekrar sildim bişi gelmedi herhalde idrardı dedim ama heyecan başladı bende biraz bekledim tekrar gittim daha belirgin gelmiş bu sefer annemler anladı hemen bekleyelim biraz dediler hemen gitmedik hasteneye sancım falan yoktu çünkü eşim geldi hastaneye gitmeden alt tarafımı ılık suyla yıkayalım dedik yıkayınca baya bir kan geldi hastaneey gittik hemen baktı ebeler 1 cm açılmam varmış istersen yatıralım istersen eve git dediler yattım ben iyikide yatmışım sancı olmaya başladı yarım saate bir geliodu sonra 20 dak ya düştü ara ara geliodu adet sancısının 2 3 misli fazlasını düşünün çok kötü bir ağrı deil:))sonra ebe geldi baktı 4 cm olmuş açılmam sonra akşama fazla kalmama için suni sancı vericem dedi verdi sonra sıklşatı sancılarım en son saniyede birdi sanırım sancım sancı geldikçe ıkınma hissi duyuyosunuz zaten ebe geldi suyumu patlattı şimdi daha çok sncı başlıcak dedi akşam 8,30 da doğumhaneye aldılar sancı geldikçe ıkın dedi ebeıkınıyorum ama tam iktiremiyomuşum bi tane hasta bakıcı geldi adıda dudu hiç unutmuycam onu:))üstüme bastırıyo nasıl bebek çıksın diye o bastırdıkça nasıl bağırıyorum kadının elleirni yolmuşum bi ayağımla bir elimle yardımcı olmak için yapıyo ama işkence gibi gelio sana neyseki bağırış çığırıştan sonra 25 dak da saat 20,55 de bebeğim pırt diye çıkıverdiiayaklarını gördüm ilk ufacıktı hemen götürdüler giydirmeye o dudu dediğim çok güzel oğlun var dedi çenesi gamzelimiş çok istiyordum ya zaten eşimin öle çenesi oğlumunda olsun diye çok şükür benzedi aynı aşkıma benziyo zatenn:))dikişlerim atıldı ve odaya çıkardılar kaç dikişim oldu bilmiyorum sormayı unuttum onlarda sölemediler sadece iç dikişim varmış dışta yokmuş rahat oturusun dedi ebe iş te böle kızlarr sonunda aldım bebeğimii bir güzel kokuyo ki anlatamam maşallah kuzumaa bu arada saçlarıda peruk gibi midem boşa yanmamışşş:))işte böle kızlarr alah herkese yaşatsın inşallah...

Canım Allah analı babalı büyütmek nasip etsin:))
Kızlar normal doğum yapıp dikişlerin acısı yüzünden oturamayanlara simit şeklinde oturma yastıkları var onları tavsiye ederim iyileşene kadar rahat edersiniz:))

babasinin oglu olmus istee :) bende cok istiyorum oglumun esime benzemesini, galiba eslerine asik olanlar böyle diliyor :)

Canim Allah anali babali buyutsun, hayirli evlat olsun, masallah cok tatli zaten...

Dikislerin atildiginda cok acidi mi ?? ve dogumda kac kilo verdin ?

güle güle büyüt ,hayırlı evlat olur inşalah,canım hemşerim,gözün aydınnnnnnnn..........

yok canım fazla acı hissetmedim dikişlerde doğumdan sonra o hiç bişi gelmio doğumdan sonra 7 kilo verdim daha fazlalığım çok inşallah hepsini vericem:)))gamyoncuiremsu

canım Allah analı babalı büyütsün..benim oğluşum da 15 mayısta dünyaya geldi...sezaryenle doğum yaptım..gerçekten normali çok isterdim son ana kadar da bekledim ama bizim ki kanala yerleşemedi bir türlü bu nedenle çok geç olmadan alınmasına karar verdi doktor..Allah herkese bu güzel duyguları yaşatsın ve doğum bekleyen ve şu an doğumda olan tüm anne adaylarına Rabbim kolaylıklar ihsan etsin..

Allah analı babalı büyütsün , gözün aydın cnm
maşallah çok da tatlıymış :))

Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı uzun ömür versin inşallah...

allah analı babalı büyütsün mutlulugunuz kat ve kat artmıştır allah evinizden mutlulugu saglıgı huzuru hic eksik etmesin canım Şeniz

gözün aydın canım allah analı babalı bütütmeyi nasip etsin
çok tatlı miniğin maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…