Edremit-Akçay civarı balayı önerileri

htc_ckr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2012
34
0
Merhaba kızlar,
Haziran ayı içinde düğünümüz olacak ve balayı için edremit-akçay civarında bir yere gitmeyi istiyoruz. balayı için buraları tercih eden ya da mekan tavsiyesi olacak arkadaşların yardımlarını bekliyorum...

ben kesinlikle yeşilyurt köyü erguvanlı evi tavsiye ederim. ben balayına gitmedim ama gittiğimde bizim dışımızdaki herkes balayı çiftiydi:) otelden çıkmam diyorsan son derece romantik, sakin tam kafa dinleme mekanı. denize gitmek ya da etrafı gezmek istersen her yere yakın. Güler hanım var işletmecisi, son derece ilgili, güler yüzlü bir bayan. biz gerçekten ev gibi hissettik, yemeklerin de tatilin de tadı damağımızda kaldı. balayına da gitmek kısmet olur inşallah :)

biz de güredeki otellerde balayı düşünüyoruz ama daha karar veremedik. balayı için gidilecek otel var mı daha önceden gidenler yardım edebilir mi acaba ??

biz de güredeki otellerde balayı düşünüyoruz ama daha karar veremedik. Balayı için gidilecek otel var mı daha önceden gidenler yardım edebilir mi acaba ??
geç olmuş olabilir ama 10 yılımı körfez bölgesinde geçirdim dünyanın en güsel yeridir oralar...edremit akçayda çok fazla yer yok ama sana bir yer onereyim dunyadaki cenneti yasa eşinle beraber küçükkuyu öngen hotel assostada sahili var o bölgedeki en klas oteldir üzerine bir yer tanımam sahibi mehmet bey çok duyarlı ve kusursuz hızmet ıcın ugraşan biridir.

X