Edirnede yaşayanlar...

july27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2010
181
1
Arkadaşlar hamile kalamıyorum çook mutsuzum. Allah rızası için bana edirnede veya ilçelerinde benimle ilgilenebilecek bir iyi bir doktor tavsiye din. Bilenler lütfen yardım etsin.

Arkadaşlar hamile kalamıyorum çook mutsuzum. Allah rızası için bana edirnede veya ilçelerinde benimle ilgilenebilecek bir iyi bir doktor tavsiye din. Bilenler lütfen yardım etsin.

aynı dert bende de var . edirnede ıyı bı doktor tavsiyesine ihtiyacım var siz edirnenin neresi?

Arkadaşım ben bazı araştırmalar yapıyorum ve bir kaç isim buldum aslında. zaten edirnede 2 tane özel hastane var

canım devlet hastanelerinde fazlasıyla ilgilenmezler ben yeniyim bu sehide suan arastırma asamasındayım ama bi kaç doktor buldum senin bi sorunun var mı?

canım bi sorunun yoksa eger kendiliğinden de gelebilir bekle bence ama varsa ki benim var kendiliğinden hamile kalamazsın tedavi lazım ben doru dürüst birini bulamadım burda henüz arastırma yapıyorum

canım bi sorunun yoksa eger kendiliğinden de gelebilir bekle bence ama varsa ki benim var kendiliğinden hamile kalamazsın tedavi lazım ben doru dürüst birini bulamadım burda henüz arastırma yapıyorum

ben bu ay ilk defa adet olamıyorum adetim 5 gun geçtiğinde kandan test yaptırdımmmmm negatif çıktıı.. bugun 10 gun olacak hala adet olmadım bu durum için doktora gitmek istiyorummmm ...

hayatında ilk defa yaşadığın birşeyse olabilir sen daha yeni evlisin bazı değişiklikler yaşayabilirsin belki de hamilesin geç döllenme oldu adet söktürücü içme bence bir kanda gebelik testi daha yaptır. eger önceden bi problemin varsa ki sanırım yok o zaman seninki devamlı olacak bişey değil ya belki de ahim kendini gebeliğe hazırlıyordur bi kan testi daha yaptır olmadı doktora git

merhaba canım ben edirnede yaşamıyorum ama keşana eşimin ailesinden dolayı gidip geşliyorum ve özel hastanelerini hiç beğenmiyorum benim tavsiyem trakya üniv. tıp fak. gitmeniz en azından doktorları daha deneyimlidir memnun kalmassanız ist. düşünün çünkü benim akrabalarım ist.a geliyolar gebelik takibini kendi kaldıkarı yerde yaptırıyorla ama tedavi için ist.a gelmişlerdi bende 1.5 yıldır istiyodum önemsemedim çok iyi olmayan özel bi hastaneye gittim sonradan rahatsızlanınca daha iyi bi doktor araştırıp buldum gittiğimdeyse şok oldum polipim varmış ve yumurta rezervim yaşıoma göre çok düşükmüş sana hiç gitttiğin kaın doğumcu söylemedimi dedi çok üzüldüm şunu demek istiyorum gitmek için illa gitmeyin iyi bir doktor bulun uzakta olsa deneyimli güvenilir olsunbenim şahsi görüşüm

X