ecinnilinin gelin ayakkabısının altına isim yazdırmak isteyenler geliverin gari...

LİSTENİN SON HALİİİ KISLARRopuyorumnanaktan :asigim:

ayyy kıslar varya siz bu cinnilinin akkalarını görseniz degil isim yazdırmak giymeye bilem kıyamssınız ben çok bayıldım şahsen bizzat kendümm..kıs cinni eklede görsün kısçeler..

cancu bağada evli yazıver sana zahmet ikinci içün acelem yok ilk bekarlar bulsun kocayı aklinialirimsmile

beni de ekleyn kızlar opuyorumnanaktanevlenip gideyim artık:kedi:

listemizin son hali bacular opuyorumnanaktan

cancum sennle ilk sıraları paylaşıoruzzzz evlenmeye en meraklı 2 kişii hemen atlamışızz beni de yaz dieeee kaydirigubbakcemile3

6 seneden sonra bırakta meraklı olayım kısss ya yiter yani yiterrrr akannehiraklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

annadın sen onii delikafadulden

beni silin dedimya yavrumlmaz:
devrettim hakkımı evli veya ayrılmış olanlar başka zaman yazarız:kedi:
mesela ikinci üçüncü evlilik yapacak biri olur siteden o zaman yazarız:umursamaz:
mesela kazen evlenirken yazdırmak isterim adımıeyvahedigeldismile
45 numaraya yakın ayak vardır garantili silinir değilmiyerimseniben

kızma ama hemmmennnn sildimmmmm bilmiyorumkismile

listemizzzzzzzzzzzzz boshayallersmile

o değilde bu kadar isim ayakkabının altına sığacakmı kızcağız yaza yaza bi hal olcak baksana şu listenin kalabalığına yazarsan allah razı olsun walla ecinnilim evlenemde gidem artık yıh yıh yıh

ecinni kaç numara ayakkabı giyiyorsun
bu kadar isim sığar mı dersin fisfisfis laelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…