Selülit Ebru şallının acı biberle 1haftada selülitten kurtulma formülü

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben 4 gün üst üste uyguladım, streçlemedim sadece sürüp ovalayarak masaj yaptım. Hatta iki gece yıkamaya üsendim, yıkamadım:)
Sonuç olarak ben faydasını gördüm, ama zor yani sür et yıka filan. baya bi azaldı ama tabi hala biraz var, bundan sonra masaj kabak lifi ve selülit savar egzersizlerine dönüyorum, kalıcı olsun kaslarda sıkılaşsın diye.
Bu arada benim cildim cok hassas değildir, herhangi bir kızarıklık, aşırı dayanılmayacak yanma yapmadı. Sadece ilginç birr şekilde oksürtüyor insanı nedense bu karışım..

bende bunu değilde hardal tozunu aynı sekilde kullanıyorum hardal tozunu bal ile karıştırıp streçliyorum... Dayanabilene aşk olsun ama çok güzel sonuç :KK66:

Imm kurtulmammı 2 haftamı almadı. Ama dediğim gibi alerji yapabiliyor kıpkırmızı oluyor . Çünkü kan dolaşımını hızlandırıyor. Ben bir tatlı kaşığı hardal tozu ile 3 çorba kaşığı balı karıştırıyor. İstersen içine bir tatlı kaşığı vazelinde koyabilirsin. Ardından bacağına sürüp streçflimle sarıyorsun. Uygulama sonrasında sıcak soguk duş şart bacaklara :) Tatlım önce bir yerde dene alerji yaparsa uygulama istersen. 15 dakika tutuyorum ben ama bazen 5 dakika tuttugumda olmuştu.

X