Banyo Dekorasyonu ebeveyn banyosu fikir lütfennnnnnnnnn!!!

bike2110

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2013
40
0
kızlar evin her yerini yeni yapıyoruz inşaatın iç kısmına yeni geçildi o yüzden kafam çorba oldu banyo konusunda yardımcı olur musnz. evim genelde spor olacak ama sadace ebeveyn banyosu ve yatak odasını klasik düşüyorum şu nasıl sizce
birincisinn aynası 2.sinin dolabı ama dolabın ayaklarını beyaz düşünüyorum çok ağır olmasın die

Eklentiler

• $Gala Classic_501_0000001527_429_300.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 823
  • $altýn-varaklý-klasik-modern-banyo-dolabý-modelleri-354x500.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 1.733
Bence gayet hoş ve şık olur..
Ayakların beyaz olması daha güzel bir tercih olur bence de,banyoda diğer aksesuarları aynayla kombine edersiniz..

armatürleri sarı alman gerekecek.normallere göre fiyatları daha yüksek bilginize.bir de kale seramiğin saraylı modelide çok ağır duruyor,inceleyin derim:)

armatürleri sarı alman gerekecek.normallere göre fiyatları daha yüksek bilginize.bir de kale seramiğin saraylı modelide çok ağır duruyor,inceleyin derim:)

haklsın canm ama ev yeni olduğu için mutahit yapıo artık ben seçecem onlar ona göre ısmarlayacak sorun olmaz zaten bi bu banyo öyle olacak:)

hangi fayansları nsıl kombinlemeliyim

Eklentiler

• $ebeveyn banyobb.jpg
    147,9 KB · Görüntüleme: 313
  • $ebeveyn banyoov.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 386
  • $ebeveynnn.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 194
  • $ebeveynnnnn.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 197
  • $ebeveynnnnnnnv.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 212
  • $výstaa.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 194
  • $ege seramik ebeveyn banyoo.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 319
  • $ebvynnnnc.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 208
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…