Ebe sinirimi bozdu

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
4.713
6.301
Izleme gittim yarin tam 35 haftalik oluyorum hamile kaldigimda 156 boya 73kiloydum kiloluydum yani totalde hala kiloluyum vki ye göre.Bulanti kusma derken 7 kilo verdim birazini geri almistim ama gebelik sekeri cikti diyet insülin derken stresli de bi hamilelik oldugundan 65 kiloya düstüm ne yalan söyleyeyim kilo vermekten cok memnunum 73 kilonun üzerine bir de kilo almis olsam yuvarlanirdim herhalde.Zaten riskli gebeyim her seyi kafaya takiyorum ebe ee ama kilo almis olman lazimdi senin neden almadin hic normal degil dedi her iki doktorum da illa kilo almak zorunda degilsin bebek haftasiyla uyumlu demesine ragmen ebe öyle diyince sinirim bozuldu ilk dogumumdan önce de kilo verip verdigimin üzerine sadece 2kilo alarak doguma gittim bünyem öyle demek ki ben emzirirken kilo aliyorum dogumda bile kilo kaybetmiyorum dedim sen dahiliyeye cik bence tahlil yaptir kac gebe izlemi yapiyorum kilo veren görmedim dedi kilo alamamak sorun mu yani diyet yaparken neden kilo alayim ki zaten ? Ebe abartiyor mu ?

Son düzenleme:
Izleme gittim yarin tam 35 haftalik oluyorum hamile kaldigimda 156 boya 73kiloydum kiloluydum yani totalde hala kiloluyum vki ye göre.Bulanti kusma derken 7 kilo verdim birazini geri almistim ama gebelik sekeri cikti diyet insülin derken stresli de bi hamilelik oldugundan 65 kiloya düstüm ne yalan söyleyeyim kilo vermekten cok memnunum 75 kilonun üzerine bir de kilo almis olsam yuvarlanirdim herhalde.Zaten riskli gebeyim her seyi kafaya takiyorum ebe ee ama kilo almis olman lazimdi senin neden almadin hic normal degil dedi her iki doktorum da illa kilo almak zorunda degilsin bebek haftasiyla uyumlu demesine ragmen ebe öyle diyince sinirim bozuldu ilk dogumumdan önce de kilo verip verdigimin üzerine sadece 2kilo alarak doguma gittim bünyem öyle demek ki ben emzirirken kilo aliyorum dogumda bile kilo kaybetmiyorum dedim sen dahiliyeye cik bence tahlil yaptir kac gebe izlemi yapiyorum kilo veren görmedim dedi kilo alamamak sorun mu yani diyet yaparken neden kilo alayim ki zaten ? Ebe abartiyor mu ?

Ebenin derdi senin kilon olmuş hayret doğrusu bende 3 kilo vermişim hâlâ veriyorum elimde olmadan…

Ebenin derdi senin kilon olmuş hayret doğrusu bende 3 kilo vermişim hâlâ veriyorum elimde olmadan…
Ama dedim kilolu hamile kaldim zaten ben simdi bunun üzerine 10 kilo bile almis olsam duba olacagim neden vucuduma yuk binsin sekerim var diyet yapiyorum zaten saglikli besleniyorum asil kilo alirsam anormal olur agiz burun buktu anlamadim hic

X