Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri e vitamini

minimini9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
186
5
kızlar göğüs büyütme için kullandığımız birçok yöntem var bunların çoğunda e vitamini bulunuyor.. ayrıca haberde izlemiştim e vitamini azlığı kısırlık yapıyormuş.. demekki e vitamini hormanları dengeleme yada arttırma özelliğine sahip.. kara üzüm çekirdeğinde de bol bol e vitamini var.. ama sakın fazla fazla e vitamini almayın fazlası çok zararlı.. ben küçü (kara üzüm ç. ) direk yiyorum tozunu falan değil kan da yapıyormuş kansızım ben.. kara üzümü aldım kurusundan.. çekirdeğiyle yiyorum katır kutur.. etki ederse sizi bilgilendirirm

fazlası neden zararlıymış canım mesela siyah kuru üzümü günde ne kadar tüketiyosun?

fazlası neden zararlıymış canım mesela siyah kuru üzümü günde ne kadar tüketiyosun?

canım çektikçe yiyorum 10-20 tane ediyor.. küç değil canım e vitamininin fazlası zararlı çünkü e vitamini yağda eriyen bir vitamindir fazlası vücutta depolanır.. vücutta nereye kadar depolasın yazık bir süreden sonra fazla geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…