Göz Makyajı Dz kalar ve kirpikler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

lavinya34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
31
0
bayanlar ya ben kaşlarımı kendım alıyorum.Görenler ne güzel alıyosun dıyor ama ben pek memnun değilim.Kaşla göz mesafem fazla.Gözlerim yuvarlak.Kaşlarımda kavisli oldu bayağ.Yani alamadım istediğim şekilde.Kuaföre gidiyorum onlar da ıpınce alıyorlar.Ben kaslarımın dumduz olması ıcın ne yapmalıyım.Düz kaşı çok seviyorum yaa.Ayşe hatun önal gibi..Bir de kirpiklerim çok sık değil ama uzun ve kıvrık.Rimel surunce takma gıbı duruyo.Biraz kessem onlarda ok ok olsa dıyorum.Her ıkı konudada ne yapabılırım.Tavsiyesi olan varmııı??

kirpikleri kesmek mi bence yapmamalısın benim kirpiklerim de uzun sık ve kıvrık asla kıyamam en makbul kirpiktir kıvrık uzun kirpik gözleri daha güsel gösterir.kaşların konusunda yüzüne yakışırsa elbette yap ama kirpiklerini kesme bence hem kesersen çok yapay olur nası keseceksin ki düzgünce?.bu arada kuaföre gittiğinde özellikle belirt bence ince kaş istemiorum die ve istediğini açıklayıp öle aldır ii bi kuaför bence bu işi çzöebilir kaşının çıkış şekli o şekli vermeye müsaitse.

kasını duz yaptırman bırz zaman alabılır bide kasının yapısına da ayrıca baqlı . . bende oyle yaptırmak ıstemıstım ama kasım doqustan kavıslı olduqu ıcın oyle bı ımkanım yok ne yazıkkı =( kavis olduqu ıcınde ordan kas cıkmıyo ıstedıqım seklı cok zor verdıriyorum ve hayli beklemek qerekıyo cıksın diye bide çok iyi kaş alan bi kuafore qitmen lazım kesınlıkle . .

konu baya geçmiş ama benim kaşım da kavisli hep altından alıyorlardı şimdi altlarını dolduruyorum üstünden alıyorum daha çok ve kaşlarımı aşağıya doğru tarayıp kesiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…