Lekeler, Çiller Düzenli olarak kantaron yağı kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Yok canım ne sıkması :KK70: yardımlaşa yardımlaşa güzelleşcez :KK70: 3 hafta sonra tamamen farketmeye başlarsn canım bazıları bır hafta dio ama bana etkı etmedı o kadar hızlı :)

Selam canım bugün 15. Günüm senin nasıl tamamen geçti mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aa siz gördünüz mü

Bir ara yanağımda bir beze vardı bende oynadımm sıktım bişeler yaptım yara oldu ama nasıl kötüydü :KK53::KK53: düzenli kullandım ne iz kaldı ne bir şey bayada derin bi yara olmuştu :KK17: çok şükür geçti:KK6:

Çok sevindim be kadar sürede tamamen geçti peki?

Evet geçti resmen çukurlaşmış bir yaraydı yani. Yalan olmasın cok hatırlamıyorum ama 15 20 gün anca kullanmışımdır. Ama 2 güne 1 sürülmesi daha iyi diye biliyorum. Çok sıkıntılı değilse cildin öyle yap bence.:KK6:

Evet geçti resmen çukurlaşmış bir yaraydı yani. Yalan olmasın cok hatırlamıyorum ama 15 20 gün anca kullanmışımdır. Ama 2 güne 1 sürülmesi daha iyi diye biliyorum. Çok sıkıntılı değilse cildin öyle yap bence.:KK6:

Çabuk geçmiş benim bugün 15. Günüm ara vermek istemiyorum ondan çok şükür çok sorunlu değil kırmızı lekelerim var oralara azıcık sürüp yayıyorum iki yanağıma

bacaklarımda oluşan ıkıncı derece yanık için kullanıyorum 2 aydır düzenli günde 3-4 defa...o anlık nemlendirme dışında hiç bir işe yaramadı kaldıkı bu yağı estetik uzmanım önerdi.contraxtubex jel ile beraber kullanıyorum ayrıca bi eczaneden temin ediyorum kendileri yapıor bu yağı..bizzat yağ kavanozlarının içine kantaron çiçeklerini basmışlar..zaten yağ o kdr keskin kokuyorki..yani cnm alacaksan saf al markalı ürünler gerçek olmuyor .bende daha önce talya markalı kantaron yağını kullanıyordum pek işe yaramadı .şimdi bu saf olanı kullanmaya başladım kokusu berbat ama yinede faydasını görürsem yazarım

Bu yağ sadece lekelerin üzerine mı uygulanıyor? Yoksa bütün yüze mi?
Bir de kırmızı ve sarı versiyonu varmış. Hangisini kullanmak gerek

Arkadaşlar estetisyen olarak doğal karışımlarla seans yapan ve kantoron yağını şiddetle tavsiye ediyorum ama oldukça saf olmasına dikkat edin :)

Slm arkadaşlar bir estetisyen olarak ve cilt bakımlarını sadece doğal karışımlarla yapan biri olarak şunu söyliyimki leke problemlerinde kantorondan faydalanıyorum ben karışımlarda kullanıyorum ve iyi sonuölar aldım

X