Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bir terazi eşi daha mübarek olsun kardeşim

Allah terazi eslerine ekstra sevap yaziyormuudur sence?

Şimdi öncelikle terazi diyarı..... :KK70: negoda terazi bunu düşününce benim nutkum tutulur lal olur

Benle esim de teraziyiz🤣

Benim kardesimle esimin dogumgunu ayni gun,esim kardesimin erkek versiyonu 💀💀💀cok zor zamanlar

Allah yardımcıniz olsun🤣🤣

Oğlum terazi kız çocuklarımdan daha süslü :KK51:
Sabah çıkarken kızım abisini kapıda bekliyor sanki tersi olması lazım değilmi :olamaz:

Gecen sorduğu soruya bak?sen babamın ayaklarını hiç yıkadın mı ?:cry:

Alana büyük sabır versin ne diyeyim :işsiz:

Ayrıca ne yıkayacağım be herkes kendi ayağını yıkıyor ne gerek var diye cemkirdim :KK70:

Bak yemin ediyorum o kadar susluki inanamazsin, 1 ayda 2 şişe parfum bitirir. Krem sursem o ne banada sur diyor ahscsjsg🤣🤣 evden benden sonra çıkar, cunku sacini yapiyor🤣

Ondan bende de var🤣 evden çıkarken denemediği kiyafet kalmıyor yatağın üzeri dağ oluyor her sabah hangisi kirli hangisi temiz kıyafet ayıklıyorum yere düşen çoğu kiyafeti bazen temiz ütülü dahi olsa yıkamak zorunda kalıyorum :olamaz:
Parfüm babası kendine aldığında 2 tane aldı 1 hafta kendisini bittirdi tekrar babasınkini aldı:110:
Teraziyle anlaşamayan sorunu kendinde arasın hıh :63: :KK12:

Ben yine bime gidemedim göz mü var nedir hasbinallahhh onun yerine eltime gittim.

Dedikodu hoş değil tabi yapmamak lazım.

Balkonu sildim saksıların yerini değiştim falam eğilip kalktıkça başıma bişey oldu yine geçmedi gitti
Güldüm be 🤣çünkü neden dedikodu yapıp sonra hoş değil demek :KK70:

Benim kv salça yapıyor oğlanı okula bırakırken kolay gelsin dedim ses çıkarmadı.
Dönüşte de ben oralı olmadım pek kızımı alıp yukarı çıktım.
Kendisine tek yapıyor olsa yardım ederdim eltiye kendi kızına da yapıyor onlarla görüşmüyorum salçalarını da yapamam dedim.
Annem geldi beni evde görünce hasta mısın dedi yok dedim böyle söyleyince de hak verdi.
Kv annemle beni içli köfte yaparken gördü bayağ rengi attı bi kıskançlık havaları esiyor.Annem geldiği için eskiden pek gelmezdi şimdi böyle olunca kv geriliyor sanırım.😁🤣🤣
Beni de bi gülme tuttu ki hahhaha😂😂 😂

C4A30A99-6426-4FA6-BA7D-D34EF9602A12.jpeg

Kalkamıyorum olmuyooorrr enerjiiii:kızgın::kızgın:

X