Düzenli Evimiz & Hayatımız

3 gömlek var,6 ay olacak yıkanalı hala ütü yapılacak. Arada bakışıyoruz o kadar
Bende giyecegimi utuluyorum 1 aydir 🤣 ama artik yetti canima bitsin bu eziyet🤣
Ha gayret yavrım 15 parça yaptım ben 🤩 müzik aç dizi film aç ona bakarken nasıl akıyor ütü anlamazsın inş
Bonusco ben utu yapmayı seviyorum ama o kadar sicakki bayilasim geliyor, klimayi bekledim bu gune kadar ama geçe kaldi o da😭

Canımm 🌸
Bebis nasıl,sen nasılsın?
İyiyiz çok şükür. Dün ateşi çıktı daha doğrusu 37 oldu hiç öyle olmuyordu. Akşama doğru da mamayı içti gazını çıkarırken ağzından burnundan kustu korktum bende hasta olcak heralde diye. Çok şükür bi daha olmadı.

Kız sen tecrübelisin diş ne zaman çıkar en erken bundan bi salya akıyor feci 😂 3.5 ayda da çıkmaz heralde

İyiyiz çok şükür. Dün ateşi çıktı daha doğrusu 37 oldu hiç öyle olmuyordu. Akşama doğru da mamayı içti gazını çıkarırken ağzından burnundan kustu korktum bende hasta olcak heralde diye. Çok şükür bi daha olmadı.

Kız sen tecrübelisin diş ne zaman çıkar en erken bundan bi salya akıyor feci 😂 3.5 ayda da çıkmaz heralde
Bulunduğu oda mı sıcaktı acaba ondan mı çıktı ateşi? Bir de kustugu zaman eğer hastalıktan kusuyorsa kusmugu baya pis kokuyor oradan ayırt edebilirsin canım. Dişi geç çıkan bebisler konusunda tecrübeliyim ben en erken 18 aylıkken çıkarıyor benim oğlanlar 🤦🏼‍♀️
Bu ara hep eli ağzında ama hiç dişe yormadım bu yüzden. 3,5 ayda erken ama ya en erken 6 aylıkken çıkıyor sanırım.

X