Düzenli Evimiz & Hayatımız

:KK54:
Merhaba!

Bir süredir sessizce takip ettiğim bir kaç konudan biri de burası. Bu gün belki temizlik ve düzen konusunda daha fazla motivasyon olur diye üye oldum da geldim.
( Sanki bu konuya yazınca evim kendiliğinden daha düzenli olacakmış gibi geldi.😅)
Yeni başlangıçlara!
:KK66:

Merhaba!

Bir süredir sessizce takip ettiğim bir kaç konudan biri de burası. Bu gün belki temizlik ve düzen konusunda daha fazla motivasyon olur diye üye oldum da geldim.
( Sanki bu konuya yazınca evim kendiliğinden daha düzenli olacakmış gibi geldi.😅)
Yeni başlangıçlara!
Hosgeldiniz😍

Merhaba!

Yeni başlangıçlara!
Hoşgeldiniz ilk kez mi üye oldunuz?

Asma yüzünü diyorum sana bak nolmuşsun :KK70:

Bende de fiiiii tarihinden bir takım rozeti çıktı.

Kazene sordum profilinde gülmüş eğlenmiş rozet değil işaret işaretlediklerimizi siteden atıcaz demiş :KK45:
Bu rozeti reva gördüğü tarih birimizde çıkıp bu arbet aşiret yaratıkta neyin nesi demememiş ya ona yanarım :işsiz:
İşaretlenirken barı bir kebenğim olaydı gidişim uçarak olurdu bu yaratığın nasıl gideceğide belli değil :KK14:

Bu rozeti reva gördüğü tarih birimizde çıkıp bu arbet aşiret yaratıkta neyin nesi demememiş ya ona yanarım :işsiz:
İşaretlenirken barı bir kebenğim olaydı gidişim uçarak olurdu bu yaratığın nasıl gideceğide belli değil :KK14:
Uçarak giderimi bende dedim ya off :KK70: espiride pişti olmak nedir kardeşim

X