Düzenli Evimiz & Hayatımız

Fazla kilom var o önümde büyük bir engel ve yük bir çok işimi zor yapmamın yapınca ağrılarımın olmasının en büyük sebebi o. Allah yükümden kurtarmayı nasip etsin
Gönülden aminnn bonusum Rabbim yükünü hafifletsin.Dilediğince istediğin kiloya en kolay şekliyle ulaşmanı nasip etsiinn amin❤️

Ya bir gün inanıyorum ki olacak ama işte ah sabretsem Bonusum🥹 içimde ki sevgisi şuan kendi yok ama kocaman tarifsiz. Annesiniz bizleri en iyi anlayansınız:KK200::KK36:

Yaradılıştan o içindeki sevgi Allahım bekletmesin aratmasın inşallah ❤ Bazen ablama derim bilsek ki olmayacak kafamızdan tamamen atarız ama işte ufakta olsa bir ihtimal bir umut oluyor ya o vazgeçirmiyor insanı.

Yaradılıştan o içindeki sevgi Allahım bekletmesin aratmasın inşallah ❤ Bazen ablama derim bilsek ki olmayacak kafamızdan tamamen atarız ama işte ufakta olsa bir ihtimal bir umut oluyor ya o vazgeçirmiyor insanı.
Aminnn😍 İşte tam olarak bu daha güzel ifade edilemezdi oh bir rahatlama geldii nedensizce

Aminnn😍 İşte tam olarak bu daha güzel ifade edilemezdi oh bir rahatlama geldii nedensizce

Kolay bir şey değil bunu yaşamak ama bütün hayatı buna bağlayıp hep mutsuz olmakta bizim seçimimiz. Bazısı olmayınca kendine odaklanıyor hayatını yaşıyor bazısı da kahrediyor hayatı zindan ediyor kendine. Bu tamamen kişinin seçimi.

Nolursa olsun küsmemek lazım hayata zaten kısacık bir şey kaç günümüz var bilmiyoruz niye umutla şükürle geçirmeyelim ki 😍

Kolay bir şey değil bunu yaşamak ama bütün hayatı buna bağlayıp hep mutsuz olmakta bizim seçimimiz. Bazısı olmayınca kendine odaklanıyor hayatını yaşıyor bazısı da kahrediyor hayatı zindan ediyor kendine. Bu tamamen kişinin seçimi.

Nolursa olsun küsmemek lazım hayata zaten kısacık bir şey kaç günümüz var bilmiyoruz niye umutla şükürle geçirmeyelim ki 😍

Noldu la akşam kendini sorguluyodun :KK45: işte 5- 10 dk sorguladım çay içtim deli deli olma dedim geçti neydim

Ben mesela defalarca kendime söz veriyorum sonra geri başa ama zaman geçtikçe daha kolay kabullenir olduk burda mucize hikayeleri duydukça umut daha çok artıyor 😍 Bugün anlamlı bir sabah olduu Bonusum teşekkür ederim:KK36:

Ben mesela defalarca kendime söz veriyorum sonra geri başa ama zaman geçtikçe daha kolay kabullenir olduk burda mucize hikayeleri duydukça umut daha çok artıyor 😍 Bugün anlamlı bir sabah olduu Bonusum teşekkür ederim:KK36:
şimdi rahat rahat kafana birşey takmadan uyu tatlım :uykucu: RABBİM en güzelini verecektir emin ol tevekkül et ve sabret ben 18 yıldır sabrediyorum tevekkül ettim :dua:

Kolay gelsin hepinize hatunlar bende sabahtan beri biseyler yaptım ama yazamiycam bebemin ateşi çıktı yanıyor yavrum yaa çok huysuz onunla uğraşıp duruyorum çocuğum düzenlene kadar giremeyebilirim
Çok geçmiş olsun şimdi nasıl

şimdi rahat rahat kafana birşey takmadan uyu tatlım :uykucu: RABBİM en güzelini verecektir emin ol tevekkül et ve sabret ben 18 yıldır sabrediyorum tevekkül ettim :dua:
Oy ablaacımm sakin bir kafayla uyku çekeceğim 😍 kalben tevekkül edebilmeyi belkide beceremiyorum Rabbim sabrımızı artırsın🤲🏻 18 yıl mı abla ben sana boşuna pamuk demiyorum:dua:

10BB026C-9487-42B2-9E59-8243F15F11BE.jpeg

Ben uyumayaa gidiyorum hepinizeee güzel maratonlar diliyorum 😍😴

X