Düzenli Evimiz & Hayatımız

face-mask-spa.gif

Kişisel bakımm en sevdiğimmmmm:KK49::KK49::KK49:

Evi toparlayıp dışarda olan işlerimi yapmaya gidiyordum ki kapıya domates fasulye geldi bende aldım tabi.
Onları eve çıkardım gittim işlerimi hallettim döndüm.

Çok yoruldum belim ağrıyo bacaklarıma vuruyo yine tamda domates almışken 🙁

Bi tencere kaynatim bakim dinlene dinlene yaparım inşallah. Hep annemin son domatesleri geliyor aklıma bu ara çok geliyo zaten

Evi toparlayıp dışarda olan işlerimi yapmaya gidiyordum ki kapıya domates fasulye geldi bende aldım tabi.
Onları eve çıkardım gittim işlerimi hallettim döndüm.

Çok yoruldum belim ağrıyo bacaklarıma vuruyo yine tamda domates almışken 🙁

Bi tencere kaynatim bakim dinlene dinlene yaparım inşallah. Hep annemin son domatesleri geliyor aklıma bu ara çok geliyo zaten
:cry:Çok duygulandım...
Allah mekanını cennet eylesin canım.Anlamak mümkün değil ama Allah sana ve yavrularına uzun imanlı ömürler versin.:KK200:

Ahh kızlar...Çocuklar pertimizi çıkardılar bugün eşimle hiiç oturamadık.:KK47:
Oğlan balkonu çamurla sıva yapmış yıkadık üzerini değiştik eşim de balkonu yıkadı sağolsun.
Ayaklarıma karasular indi. :işsiz: Bebiş dış patlatıyo aşırı asabi hep bağırıyor kulaklarımı tıkayasım geldi.😅
Ağrı kesici verdim poposu da pişik oldu zeytinyağı ve krem sürdüm duş aldırdık.Hiç uyumak istemiyor uykuya direnç gösteriyor hanımefendi.

Iyi aksamlar

Sabah 7de ise gitmeden

🔸Yataklari kapadim
🔸Mutfagi kaldirdim,makinayi doldurdum

Is dönüsu Hamarat Anne mod on 😂
Lahmacun yapip o pisene kadar

🔸Kuruyan nevresimleri katlayip kaldirdim
🔸 Sabah ki bulasik makinasini calistirdim

Oglum dogum gunune gitti. Kiz ile evde film izliyecegiz. O bitene kadar bulasik makinasi yikanir.
1 sepet katlanmis cocuklarin ustu var. Onlarida yerlestirdim mi bugunluk yeter.
2haftasonu mesaim vardi. Yarin izinliyim ✌️ Oda temizlik ile gecer. Planda Girisde ki dolaplari duzenleyip ayakkabi ve Mont dolabini duzenlemek var. Birde yerlesi silmek.

X