Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün hiç bir şey yapmadım ortalığı topladım çıktım. Kızlar dedemi şu an yoğun bakıma aldılar. Dizinden ameliyat olmuştu. Üre aşırı fazla çıkmış kanında diyalize girecek bir kaç kez. Dua beklerim sizlerden 🙏🏻
Çok geçmiş olsun, durumu nasıl?

Kızlar içinizde sınıf öğretmeni var mı bilmiyorum ama yada fikri olan.Benim en küçüğüm Eylül de 69 aylık olacak. Hiç anasınıfına gidemedi. Ben pandemiden dolayı göndermedim. 1. Sınıfa kaydı çıkıyor. Dilekçe ile ötelenebiliyor. Ben direk gitsin istiyorum. Bir test varmış onda başarılı oldu. Hatta kurum şaşırdı ana sınıfına gitmemesine rağmen çok iyi dediler. Endişem fiziki çok minyon kerata çıtı pıtılardan. Ve eğitim diğerleri aldı o alamadı diye sorar mı acaba ilerde. Geniz eti ameliyatı oldu biraz serpildi uzadı. Ya da bana çok minik geliyor bilemedim 🙃. Ablalardan çok şey öğrendi. Arada çizgi ödevi veriyorum. Gayet iyi. Yıl kaybetmesin istiyorum boşuna. Diğer sene 80 aylık olacak. Eşim anasınıfı görsün bence diyor. Tecrübeli anneler fikirlerinizi paylaşır mısınız?
Erken gönderilmesini doğru bulmuyorum. Hem anne için hem çocuk için yorucu oluyor. Sınıfın en küçüğü olmasındansa büyüğü olsun. Anasınıfına gitmeli, zaten ömürlerinin çoğu okula gitmekle geçiyor.

1 haftaya yakındır temzlşk yapıyorum şimdi hatırladığım kadarıyla yazıcam
Mutfak
Dolaplar kiler baharatlık buzdolabı iç dış üst sag sol her yanı sildim
Masa sandalye sildm
Yeri elle sildim
Giriş
Portmanto sildim giyilmedik eski ayakkabılar çıkardım
Dış kapı sildim
Şartel kutusunu sildim
Dogalgaz borusunu sildim
Salon
Koltuklarını yıkadım
Sırt minderleri tekmeleye tekmeleye yıkadım hala kurumadı, 🥴
Camı kapısını sildim
Konsol yemek masası iç dış sag sol sildim
Sandalyelerşni yıkadım
Halısını kaldırdım yeni halı serdim
Koltukların iç sandıklarını sildim
Koltukları devirdm altlarını süpürdüm sildim yanlarında tahtadan süs yapmışlar onları cifledim
Çocuk odası
Camı kapısını sildim
Dolabının iç üst sag sol sildim yerleştirdim
Baza altını döktüm havalandırdım sildim geri yerleştirdim
Masasını sandalyesini cifledim
Yatak odası
Gardorp baza altı aynalı çekmecesi komodinleri hepsini döktüm havalandırdım cifledim yerleştirdim
Baza altını arkasını çektim süpürdüm yerleştirdim
Oturma odası
Koltugunu yıkadım
Yastıklarını yıkadım
Koltuk altı çekmecesini döktpm havalandırdım cifledim yerleştirdim
TV ünitesinin süslerini yıkadım
Cifledim sildim geri yerleştirdim
Banyo
Çamaşır makinesini dolabını dışarı çıkardım köpük köpük yıkadım foşur foşur
Balkonları çamaşır suyu ile foşur foşur yıkadım
Tüm avizeleri çıkarıp yıkadım. Bi balkonun lambasını çıkaramadım ondan da korktum 😅
Musluğa ne yaptın çabuk söyle:KK57::KK57:

Hoşgeldin canım umarım iyi geçmiştir tatilin. Sen yokken bende giremedim kayınvalidem geldi 3 gün kaldı bugün start vericem işlere fakat yağmur bekliyoruz hava kapalı cam silsem yağmur tekrar yıkar. balkonlarim benim ikiside açık onlarida yağmurdan sonra yıkarım benim ödevler ertelendi yırttım yine görevlerden hadi gene iyiyim 🤭

Kız o nasıl iş yapmak😱
Döktüm,tekmeledim aboooov dövüş gibin korkulur senden vallaha
Şaka bi yana,ben avizenin altına sandalye koyup çıkıp söyle bi üstün körü silmeye üşeniyorum ve seni gönülden tebrik ediyorum maşallah sana 🤩
Geç kalınmış yaz temizlgi yaptım kız biraz da hırsımı çıkardım :KK70:
Maşallah valla o eve ben kilit vururdum odalarına 😂😂
Mantıklı aslında :KK70:
Hayyyy maşAllah beee :nazar::KK57:
Saol canım, 😂
Vay anasını kardeşim 🧿 nassın eyisin inş bugün?
Biraz hırpalanmış hissediyorum kendşmi :KK70:
Musluğa ne yaptın çabuk söyle:KK57::KK57:
Epeydir tembelige alışmıştı azıcık dövdüm :KK70:

X