Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhaba
Bugun tembelim, bu ara çok yoğun günler geçiriyorum yorgunum.

Klasik sabah rutini (ev havalandır, yatak topla, kahvaltı, mutfak topla süpür)
Sonrası bugun ütü yapmayı düşünüyorum haftasonu görümcemin nişanı var ve biraz yoğun geçecek bu önümüzdeki günler. Ütü ve alışveriş işimi bugun yapmak istiyorum.
Buzdolabı ödevini alıyorum.
Buzluk da dondurucu da elden geçsin, bu işi de sevdim şimdiden, yapacağım inşallah.
Haydi hayırlısı bakalım.
🌷
Kolay gelsin 😊

Tatil dönüşü eve çöp kamyonu ile girişim :confused:

Videonun altındaki yazı tam şimdi düşündüklerimdi. O kadar zorluk sıkıntı yaşıyorum hala sabah kalkıp günlük rutine devam ediyorum. Bunalım depresyon bir gün bile sürmüyor süremiyor o bile lüks bana diyorum. Yaşıyorum işte öyle ya da böyle :KK14:

Günaydın ☺️

Köyden bi geldim şartel atmış 😔 buzdolabındaki herşeyi attık ama hâlâ kokuyor. Kahve, çay, sirkeli su bile koydum ama geçmedi 🙁
O çok kötü kokar. Arka tarafta kutu gibi bir şey var oraya biriken suyu da temizleyin. Dolabın içine mangal kömürü koy kokuyu çeksin

Selamlarr💜
Günaydın ☺️

Köyden bi geldim şartel atmış 😔 buzdolabındaki herşeyi attık ama hâlâ kokuyor. Kahve, çay, sirkeli su bile koydum ama geçmedi 🙁
Mangal kömürü kokuyu çekiyormuş canım Nego Nego da söylemiş bence doğrudur😂

Nego Nego Kaptanım bugün benim ödev dağ gibi olan ütüyü yapmak olsun:)

Çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım
Doktora danışıp meyve suyunun ya da ayranın içine atıp versen içer mi acaba
Bilmiyorum ki kuzum şaşırdım kaldım ateş düşürücünün etkisi geçtiği an yükseliyor
Günaydın ☺️

Aman geçer inşallah bi arkadaşım anlatmıştı dolabı kurtlanmış
UcanSupurge UcanSupurge canım benim geçmiş olsun 😔
Çok sağol canım
UcanSupurge UcanSupurge hastalık filan yok inşallah :110:
Niye uykusuzsun ?
Bebek hasta kuzum ateşleniyor uyumuyor huysuz
Oyyy salgin var valla hastalık kayniyor heryer 😑 gecmis olsun canım UcanSupurge UcanSupurge
Allah razı olsun canım geçsin artık çocuk da ben de yorulduk
UcanSupurge UcanSupurge çok geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim canım

Bilmiyorum ki kuzum şaşırdım kaldım ateş düşürücünün etkisi geçtiği an yükseliyor

Aman geçer inşallah bi arkadaşım anlatmıştı dolabı kurtlanmış

Çok sağol canım

Bebek hasta kuzum ateşleniyor uyumuyor huysuz

Allah razı olsun canım geçsin artık çocuk da ben de yorulduk

Teşekkür ederim canım
Çok geçmiş olsun canım biran önce iyileşsin 🤲🏻

Bebişim sen nerde yaşıyorsun yani hangi ülke
Jesikommmm:KK45:

59C28958-585D-4202-986A-09A9A8CAEFCE.jpeg

Aynen jesikommmmm 7 saat geriden geliyorum ben sizdenn zalıımmm çok uzak:KK14:
Sende oglen 11 suan desene be yavrum😵‍💫😵‍💫

Duymaktan bunaldin belki ama allahtan gitmistin zamaninda TC den. Az cok halimizi biliyorsun. Biz yine hamdolsun iyiyiz de olmayan zorda olan cok var. Esimde 2 kg patates 2 kg sogan bir sut istedim 2 de ekmek 86 tl gitmis.

Sende oglen 11 suan desene be yavrum😵‍💫😵‍💫

Duymaktan bunaldin belki ama allahtan gitmistin zamaninda TC den. Az cok halimizi biliyorsun. Biz yine hamdolsun iyiyiz de olmayan zorda olan cok var. Esimde 2 kg patates 2 kg sogan bir sut istedim 2 de ekmek 86 tl gitmis.
Aynen şu an saat 11:17 jesiiimmm

Biz tam kötü zamanda ayrıldık Türkiye’den iki yıl oldu buraya geleli eşimin görevi sebebiyle geldik ama geri döneceğiz normalde 15’ine dönecektik ama şu an süreç uzadı ne zaman döneceğiz belli değil paranın hiçbir değeri kalmadı artık jesimm

Benim tek gelme sebebim sağlık sistemi İki yıla yaklaşıyor gebelik istemim bir arpa boyu yol katedemedim. Gelir gelmez zaten Ücretsiz iznim bitecek işe başlıcam sonra direk tedaviye yoğunlaşacam keşke bu izinde iken yavrum olsaydı ama nasip değilmiş🥺

X