Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nasıl camlar kapalı canım hangi şehir orası yahu😅😅 Nasıl oluyo peki tüm ev açık ama yanıyoruz resmen.İnsan burada yaşarken tüm Türkiye böyle sanıyor.Klimayı icad edenden Allah razı olsun😂😂
burası kocaeli canımmm erken saat de hava mis gibi ve serin 04:00 den sonra yani :halay: sabah 06:45 kadar camlar açık sonra kapatıp işe gidiyoruz akşamda 19:00 gibi tüm camları açıyorum sonra sabaha kadar açık yani
evde klima var ama bende ev tozu alerji var klima beni mahvediyor toz püskürtüyor sanki ... sürekli hapşırıyorum :confused:

Günaydın ödevleri aldım ....Bu arada geç kalktım sanmayın sabah erken kalkarım . ✅sabah eşimle kahvaltı yaptım işe gönderdim..✅..ineğimi sağdım sütü pişirdim .✅..bahçeden erik toplamıştım reçel yaptım...✅diğer aile üyelerine kahvaltı hazırladım ✅sofrayı kızım topladı bulaşıkları makineye yerleştirdi..✅.bende evi topladım..✅bebeğimle ilgilendim ....şimdilik bu kadar ödevleri tamamlayıp gelirim +çamaşır da var

Ay tabi ki havalandırıyoruz 😅 tüm ev açık salon kapalı bi tık hava kapalı duruyor gibiydi koridoro gidince veee gerçekle yüzleştim.😒😒 Yanıyor yanıyor Adana :mad:
Allah yardımcınız olsun sıcak da çekilmiyor hiç....ki burası oranın ilk bahar havasında öğlen oldu ama ferah hava

Şu ana kadar yaptıklarım
Ev havalandır yatak topla
Kahvaltı
Biraz sosyal medya gezintisi
Süpürge
Kızlarımın takı toka çekmecesini düzenledim ayıkladım
Çorap çamaşır yeni elden geçti
Buzdolabı üstü temizleme
Çamaşır katlama
Çocuğu uyuttuktan sonra manevi şeyler yapılacak.
Bu kadar inşallah.
Yemek var.
Başka da kolumu kaldırasım yok bugun.

Gün içinde yaptıklarım;
Evi toparladım.
Kahvaltı hazırladım.
Nevresimleri topladım serdim.
Bulaşıkları toparladım.
Perde attım makinaya çalıştıramadım henüz.
Bebişi yıkadım
Oğlanı yıkadım.
Odayı gırgırladım.
Banyoyu cifledim.
Kova, maşrapa, terlikler herşeyi cifledim.
Duş aldım.Ablam gelecek kek yapacağım ins.börek yapacağım

Yaaaaa😔 çok geçmiş olsun çocuklar nasıl
Sağ ol sweet idare ediyoruz şu an,ortanca baya atesliydi 2 gündür iyi,kızım da normale dönüyor,bebiş çok şükür iyi şu an onu ayrı odada tutuyoruz,maske olmadan yanına girmiyorum öyle işte 😑
Geçmiş olsun Allah şifa versin
Sağ ol nego
Geçmiş olsun inşallah hafif atlatırsınız
Çoğu bitti azı kaldı diyelim daha iyiyiz şükür
Günaydin
Rabbim bol sifa versin.gecmis olsun.ablamlarda 2.ye yakalandilar.bitmedi şu illet
Benim de ikinci oluyor,size de çok geçmiş olsun
Günaydın🥰
Rutin işler dışında mutfakta düzenleme işim var bugün. Organizer almıştım, onunla meşgul olurum.

Geçmiş olsun. Kolay atlatırsınız inşallah☘️
İnşallah Sağ olun
Çok geçmiş olsun canım RABBİM tez vakitte kalıcı şifa versin aminnn :dua:
Amiin teşekkür ederim
Geçmiş olsun ben covit olduğunuzu tahmin etmiştim.Allah kolaylaştırsın inş. kolayca atlatın.🙏💜
Amin inşallah sağ olun
Geçmiş olsun
karantina süreci falan varmı artık eskisi gibi
7 gün karantina😑
Sağ olun

C
Sağ ol sweet idare ediyoruz şu an,ortanca baya atesliydi 2 gündür iyi,kızım da normale dönüyor,bebiş çok şükür iyi şu an onu ayrı odada tutuyoruz,maske olmadan yanına girmiyorum öyle işte 😑

Sağ ol nego

İnşallah Sağ olun

Amiin teşekkür ederim

Amin inşallah sağ olun

7 gün karantina😑

Sağ olun
Çok geçmiş olsun allah şifa versin inşallah

Sağ ol nego

İnşallah Sağ olun

Amiin teşekkür ederim

Amin inşallah sağ olun

7 gün karantina😑

Sağ olun
Gecmis olsun canim. Bugun duydugum 3. Kovid geciren ailesiniz. Insallah çabucak geçer 😮‍💨

X