Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben doyurdum şimdi dışarıya çıkacaklar o kıyafetim nerde bu kıyafetime ne oldu donlarına kadar bana sorup sorup ağlıyolar:KK70:
bu herkesde var demek ki corsbina kadar soruyorlar baktin mi diyorum goremedim diyor sanirim odanin kapisindan bakip gormeye calisiyorlar :olamaz:

Tüm secenekleri yanıma aldım :KK70: Olmadı banyo terliği bile olurdu:KK70:
Ev sahibi olduğum düğünlerde yanıma mutlaka arternatif ayakabı terlik arabaya koyarım :confused:
Ha işte alternatif almayanlara şık şık terlik verip ev terliğine kaldım ama çok rahattı yaa o kadar halaya ayaklarım ağrımadıydı artık onların topuklu ve şık olanını alıyım düğüne gitmek için 😂

Şimdi bı düşündüm de aynen hamileliğim zor geçiyor bu dönemde çocuğumla ilgilenemiycem çocuk doğunca yeni dogan her daim ilgi istiyor diğerine nasıl ilgi göstericem ilgi alaka ikiye bölünecek belkide çocuğum ilgisiz kalacak kıskanacak kardeşini evet biraz büyümesi en mantıklısı. Benim yaşım 35 yirmili yaşlarda olaydım ikinciyi uzun bir süre düşünmezdim. Yaş ilerliyor ve ilerledikçe de çocuk olmama ihtimali oluyor. Ayrıca rahata kavustummu o yaştan sonrada çocuk kaldırmaz kafam diye düşünüp belki bir tane daha yaparım diye düşünmüştüm ama çocuğumu iyi yetiştiremiyceksem biraz beklemeli. Yinede rabbimin taktiri bakalım Mevla neylerse güzel eyler
Yaş konusunda haklısın canım hakkınızda hayırlısı olsun.Benim de gebeliğim çok zor geçiyor 3.cü çocuğumu düşünürsem 33 , 35 gibi Allah nasip ederse😊
Ben de kapattım çocuk defterini hergün kan sulandırıcı iğne kullanıyordum bi daha göze almak zor gibi geliyor.
Inş.hayırlı bi kardeşi olsun bebişinin hayattaki en güzel hediye ona bu olur.🙏💜

Tüm secenekleri yanıma aldım :KK70: Olmadı banyo terliği bile olurdu:KK70:
Ev sahibi olduğum düğünlerde yanıma mutlaka arternatif ayakabı terlik arabaya koyarım :confused:
Oo bol bol halay çekiyorsun demek ki. :halay: Ablamın düğününde hamileydim çok üzülmüştüm erkenden çıkıp gidesim geliyordu😂😂
Bak şimdi canımı çektirdin Efser Efser evde bi açıp iki tur atayım.🤣🤣

Oo bol bol halay çekiyorsun demek ki. :halay: Ablamın düğününde hamileydim çok üzülmüştüm erkenden çıkıp gidesim geliyordu😂😂
Bak şimdi canımı çektirdin Efser Efser evde bi açıp iki tur atayım.🤣🤣
Hiç oyun bilmemmmm ben :confused:
Kızımın arkadaşıyla öğreneyimm diye aralarına aldı beni halay bozuyormuşum diye dışına atıldım :KK70:

Yaş konusunda haklısın canım hakkınızda hayırlısı olsun.Benim de gebeliğim çok zor geçiyor 3.cü çocuğumu düşünürsem 33 , 35 gibi Allah nasip ederse😊
Ben de kapattım çocuk defterini hergün kan sulandırıcı iğne kullanıyordum bi daha göze almak zor gibi geliyor.
Inş.hayırlı bi kardeşi olsun bebişinin hayattaki en güzel hediye ona bu olur.🙏💜
Bende bı kardeşi olsun tek kalmasın çocuğum diye olsun istiyorum. Yoksa hamileliğim kötü geçti bı daha çocuk yapmam dedim doğumum berbat ötesi geçti bidahami aman aman asla dedim. Unutmadım çektiklerimi ama seninde dediğin gibi çocuğuma verebileceğim en güzel hediye kardeş 😊

X