Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ilk doğum her zaman sürprizli oluyor sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim

bu ikinci canım 😅
ilkinde 37 ye kadar çalışmıştım. yıllık izin kullanıp ücretsize ayrılmıştım.
bunda 32 de bıraktım. hem aktarma şansım yok hem de bu kez belli bi süre çalışmak zorundayim🥲

bu ikinci canım 😅
ilkinde 37 ye kadar çalışmıştım. yıllık izin kullanıp ücretsize ayrılmıştım.
bunda 32 de bıraktım. hem aktarma şansım yok hem de bu kez belli bi süre çalışmak zorundayim🥲
Hayırlı doğumlar olsun inş.canım sona yaklaşmışsın Rabbim kolaylaştırsın inş.🙏 Ablam'ın da son 20 günü 😍😍 Buralar çok sıcak o yüzden çok zorlanıyor.

Hayırlı doğumlar olsun inş.canım sona yaklaşmışsın Rabbim kolaylaştırsın inş.🙏 Ablam'ın da son 20 günü 😍😍 Buralar çok sıcak o yüzden çok zorlanıyor.

Allah razı olsun canım benim 😍 ablan da bir ayazda kurtulsun inşallah 🤲🤲
gerçekten sıcak çok zor. yastıklar sırılsıklam oluyo kafam gece iki üç kez kuruyor sabaha kadar 🤦‍♀️

Tabiki kaçak çay😂😂 Bizde yerli içen yok sayılır😅😅
Bende has Türk çayı içerim 🤭
Neyse ben sana kaçak çay ikram edeyim ben sana gelince sen de bana Türk demle olur mu 🤭
Allah'ım ilk defa şekerli çay içen birini gördüm 😍😍😍
Buraya yükledikten sonra farkettim insanlara kötü örnek olmak kötü bir şey bari karıştırıp kaşığı da saklayaydim 🤣

Çayı şekersiz, beni de sensiz düşünemem Aktif Lora Aktif Lora cim.
Az ormantiklik yapim🤭🤭🤭

Bende has Türk çayı içerim 🤭
Neyse ben sana kaçak çay ikram edeyim ben sana gelince sen de bana Türk demle olur mu 🤭

Buraya yükledikten sonra farkettim insanlara kötü örnek olmak kötü bir şey bari karıştırıp şekeri saklayaydim 🤣

Çayı şekersiz, beni de sensiz düşünemem Aktif Lora Aktif Lora cim.
Az ormantiklik yapim🤭🤭🤭
Ormantik mi:KK70:Şekersiz içemiyorum. Bana eşlik edenler. Candir 🤣

X