Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ağlamış dışarı çıkamamış uğraşmış bir cam aralamış bide uyuyup dersi kaçırdım acaba babam bana çok kızar mı deyip durmuş😔

Kedi ciğer mundar misali canım :ıslık: Allah birgün daha iyilerini hepimize nasip etsin 🤲🤲
Allahtan camı aralamış. Ya servis şoförü nasıl bakmaz arabada çocuk kaldı mı diye ya. Nasıl bi sorumsuzluk

Allahtan camı aralamış. Ya servis şoförü nasıl bakmaz arabada çocuk kaldı mı diye ya. Nasıl bi sorumsuzluk
Şöförümüz acemi onun azizliği oldu sanırsam sene başında adam yıllardır servisçilik yapıyor tecrübeli dedik rahat bir şekilde verdik dağ gibi adam koronadan öldü şimdi oğlu ve karısı devam ettiriyor işi yeni öğreniyorlar

Şöförümüz acemi onun azizliği oldu sanırsam sene başında adam yıllardır servisçilik yapıyor tecrübeli dedik rahat bir şekilde verdik dağ gibi adam koronadan öldü şimdi oğlu ve karısı devam ettiriyor işi yeni öğreniyorlar
Çok şükür bununla geçmiş olsun bişe olmamış.

Bugunku listem tamamdir.

Evi soyle bi süpürürdum yarini idare eder pazar detayli temizlik yaparim artik. Ocak firin detayli temizlendi buzdolabi silindi( bugun en cok buna ugrastim sanirim)
Tuvalet banyo yikandi, camasirlar katlandi yenileri yikandi asildi yarin utu beni bekler.

Herkese iyi geceler 💕

X