Düzenli Evimiz & Hayatımız

kadın sıcağa tepki olarak gelmiş dünyaya:KK70::KK70:

Elazığli bı abla var da iş yerinde. oralarin hamam kültürünü anlatınca ben bı hevesle diyorum:KK70: ama buhar olan yerde nefes bile alamam gözüm yemiyo:KK70::KK70:
kese attirirdik ve negom😁 kesinlikle mi olmaz
Aslaaaaaaa🤣 çocukken malum anneler kaynar kaynar yıkar,annem bir beni haşlayamazdı hemen burnum kanardı, kanadı mı durmazdı saatlerce. Korkudan ılık ılık yıkardı. Banyo sobası geçmeye yakın beni yıkardı🤣🤣

Aslaaaaaaa🤣 çocukken malum anneler kaynar kaynar yıkar,annem bir beni haşlayamazdı hemen burnum kanardı, kanadı mı durmazdı saatlerce. Korkudan ılık ılık yıkardı. Banyo sobası geçmeye yakın beni yıkardı🤣🤣

o burun kanaması da çocukluğu zehir ediyo ama ya. uykudan kanla uyanirsin, yürürsün kanar, beklersin kanar, yemek yerken kanar🤦

oğlanın odasında gece lambası açalım burnu kanıyo şaka gibi

ama sıcak su hiç aklıma gelmemişti. demek o da etkiliyo

Ben üniversiteyi Erzurum da okudum hiç şikayetçi değildim valla
yazları benim de bi şikayetim yok 🤣
Aslaaa hiç gitmedim,hem sıcak yüzünden hem öyle ortamlardan hiç hazetmem her bakımdan🤣
Sıcak suyla da yıkanamam,ılık.
Burada sıcak çermik kaplıcası var,o suya asla giremem fenalık geçiririm🤣
Bi ortak yanımız daha Kütahya Simav’da Eynal Kaplıcaları var iki kere gittim ikisinde de fenalık geçirdim

3.çocuk ama sanki ilkmiş gibi heyecanlanıyorum😌
Diğer 2si erkek mi bende 2 erkekten sonra kızın heyecanı farklı olmuştu ama her çocuk farklı bir dünya bazı şeyleri unutuyoruz eminim aynı heyecanları 2.de de yaşadık iyi ki varlar rabbim evlatlarımızı esirgesin inşallah 🥰

X