Düzenli Evimiz & Hayatımız

Başıma ne geldiyse hümanistlikten geldi boşver hümanist olmasın o 🤣🤣

hiç biri hümanist değil bı sen böylesin:KK70::KK70:
bı kere bakarlar karşıdakine. notunu verir ona göre davranırlar:KK70::KK70: asla herkese kucak açan tipler değiller. sen niye böyle oldun annem

hiç biri hümanist değil bı sen böylesin:KK70::KK70:
bı kere bakarlar karşıdakine. notunu verir ona göre davranırlar:KK70::KK70: asla herkese kucak açan tipler değiller. sen niye böyle oldun annem
Sen de seviyom mu gomuyon mu belli degil 🤣 beni tanimiyor ama tespitler yaoiyirsun buna cok sasirdim bak 😂😂 neye gore mesela herkese kucak actigimi düşündün?

bende ki olay aslında daha makul bence bana gore yani 😁 başta sevecen sıcak olurum ama notu kısa sürede verir ışık hızıyla soğurum. Yanı bir pişmanlığım da keşkem de olmaz. Ben ona sans verdim sonra da yol verdim der önüme bakarım 🤣🤣

Bu ara hiç bir iş yapamıyorum bir haftadır anca evdekilerin yediklerini organize ediyorum. bulaşık, çamaşır yıka kurut katla kaldır hafif bir ev toparlama o kadar. dün misafirim vardı bugünde mağlum döneme girdim başım mı dönüyor, ağrıyor mu anlamadım beynim sislii oturdum kaldım yerimde :işsiz:
çamaşırları toplayıp çamaşır asıp bulaşıkları yıkayarak yatıcam sabah erken kalkış

Bugün iş yapıcam diye heveslendim ama yapamadım. Ortalığı bile toplayamadım. Ayağım fena şişmiş ne yaptım ayağıma bilmiyorum :KK70: üzerine basamıyorum :/ her işimi eşim bey yaptı. Baktım ateşi falan da yoktu hayr olsun inş. 😌

Bugün iş yapıcam diye heveslendim ama yapamadım. Ortalığı bile toplayamadım. Ayağım fena şişmiş ne yaptım ayağıma bilmiyorum :KK70: üzerine basamıyorum :/ her işimi eşim bey yaptı. Baktım ateşi falan da yoktu hayr olsun inş. 😌
Geçmiş olsun tek ayağının belli bir bölgesimi şişti neden oldu acaba 🙄

X