Düzenli Evimiz & Hayatımız

benim saçımda şu an hindistan cevizi yağı var.
birazdan banyoyu elden geçirip kendimi de citileyip cikacam😁
yatmadan maske yapcam. bakım yapmak isteyen avratlara duyurulur.
isteyen katılsın efenim😍
Ah bi de ben hindistan cevizi alabilsem ,organikleri 70 80 lira burda🤦 saçıma taktım bu ara,bi de kıvırcık olduğumu keşfettim,tabi saçımı yakıp içine çıçtıktan sonra 😁

Son düzenleme:
Ah bi de ben hindistan cevizi alabilsem ,organikleri 70 80 lira burda🤦 saçıma taktım bu ara,bi de kıvırcık olduğumu keşfettim,tabi saçımı yakıp içine çıçtıktan sonra 😁

kıvırcık saça bayılırım maliiii😍😍😍
Hindistan Cevizi yağı olan saç maskeleri varmış. bulamazsan onlardan al ya. 70 80 çok 😕

kıvırcık saça bayılırım maliiii😍😍😍
Hindistan Cevizi yağı olan saç maskeleri varmış. bulamazsan onlardan al ya. 70 80 çok 😕
Geçen hafta dermokilin hindistancevizli saç maskesini aldım 25 liraya, baya iyi geldi saçıma.bizim markette var küçücük kavanozda ama 37 lira.ama çabuk biter sanırım o yüzden yanaşmıyorum ona😅

🎈 Yatakları topladım evi havalandırdım
🎈 Kahvaltı hazırladım cıkanları elimde yıkadım makinayı boşalttım
🎈 Ütü yaptım bir saat 😀
🎈 Mutfağı holü oturma odasına süpürdüm
🎈 Şimdide kahve içiyoruz eşim beyle 😊

Eklentiler

• DSC_5281.JPG
    DSC_5281.JPG
    66,3 KB · Görüntüleme: 19
Geçen hafta dermokilin hindistancevizli saç maskesini aldım 25 liraya, baya iyi geldi saçıma.bizim markette var küçücük kavanozda ama 37 lira.ama çabuk biter sanırım o yüzden yanaşmıyorum ona😅

en çok hindistan cevizi yağı mi iyi geliyor malim

ben de iki kez saçıma bakım yaptım. ikisi de hindistan cevizi yağiydi:KK70::KK70:

ama yumuşattı sanki:)
çok kötü olmuştu artık
Ya kullananlar hep yumuşattı falan diyo,bi de çok güzel nemlendiriyomuş,benim saçların boyları uçları aşırı kuru, ben de meraktan kullanmak istiyodum😅

Ben ödevi yine yapmadim:KK70: esimin görevi netlessin onun valiziyle uğraşıcam ondan kendimi yormuyum dedim (bahanem hazir :KK70: :KK70:)

Ama giysi dolabının üstünü süpürgeyle çektirip sildim (esime yaptirdim). Ne kadr tozlanmis🤦🏼‍♀️
Bide bazanin altini süpürdüm
Bide mutfagi topladim
Haa bide camasir yikayip astım
Yine bayagi bisey yapmisim dimi?( JES JES yapmissin de şanimiz yürüsün)
Yemek hazirligi da yaptm sadece firina atcam birazdan. (Ayran aşı, fırında az yagli sebze)

Ben ödevi yine yapmadim:KK70: esimin görevi netlessin onun valiziyle uğraşıcam ondan kendimi yormuyum dedim (bahanem hazir :KK70: :KK70:)

Ama giysi dolabının üstünü süpürgeyle çektirip sildim (esime yaptirdim). Ne kadr tozlanmis🤦🏼‍♀️
Bide bazanin altini süpürdüm
Bide mutfagi topladim
Haa bide camasir yikayip astım
Yine bayagi bisey yapmisim dimi?( JES JES yapmissin de şanimiz yürüsün)
Yemek hazirligi da yaptm sadece firina atcam birazdan. (Ayran aşı, fırında az yagli sebze)
Öyle bi yazmışsın ki öğretmen anlamasın diye puntoyu büyütüp sayfayı dolduran bebeler gibi 🤣🤣 ama bence bizim kulvarda baya baya şey yapmışsın 😬👏🏻

Ya kullananlar hep yumuşattı falan diyo,bi de çok güzel nemlendiriyomuş,benim saçların boyları uçları aşırı kuru, ben de meraktan kullanmak istiyodum😅

yani saçımı toplarken bile dolaşıyordu kurulduktan çalı gibi olmuştu malim. saçlarım belimde hemen hemen kalçaya kadar indi.
inşallah fayda görürsün. benim süpürge bile saç gibi olduysa:KK70::KK70:

Mazeretsiz bir şekilde aktif olmayan hanımlar listeden çıkarıcam,kurallar ilk sayfada yazıyor.

23 mayıs ödevi

⭐Ütü yapmak
⭐Güzel bir pazar kahvaltısı hazırlamak

kk birinci noteri kk birinci noteri
@terliksuu
@Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
@musluk suyu
@pawlover
@merve_kapti
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
@Ataayemi zeynepyu
@UcanSupurge
malipina malipina
Ayla- Ayla-
@Limonsuzzcay
Birtekefem Birtekefem
@nnnadal
@Anka
@Suskunhanim
@BereliPenguen
@Elif2780
@klbk33
@Gonulmeyvesi
@74FRIDA
@McGrath
JES JES
@salı günü evime geçeceğim inşallah daha aktif olacağım annelerin evindeyim bu hafta orayı dip köşe yapıyoruz şarj sıkıntısı da yaşıyorum Nego Nego cumm o yüzden giremiyorum pek

yani saçımı toplarken bile dolaşıyordu kurulduktan çalı gibi olmuştu malim. saçlarım belimde hemen hemen kalçaya kadar indi.
inşallah fayda görürsün. benim süpürge bile saç gibi olduysa:KK70::KK70:
Yaa ne güzel maşallah , çok severim uzun saçı ama benim en uzun saçım kürek kemiğimin üstüdür daha fazla uzamıyo,daha doğrusu dayanamayıp kestiriyorum uzamasını beklemek çok sıkıyo beni:KK70:

X