Düzenli Evimiz & Hayatımız

Afiyet olsun kitapliga hayran kaldim😍

Ohh afiyet olsun😍 biraz gec geldim ama:KK70:

Ben de kaçırdım galiba millet kahvesini icip uykuya geçecek nerdeyse:KK70:

Ben de nescafe yapiyorum simdi canim onu istedi canimi kiramam :KK70: :KK70:

Nego Nego sana da afiyet olsun yalniz kalk demeni bekliyomusum resmen. Sepette surunup duran camasirlardan tut kurutulacak yesilliklere kadar hallettim geldim yarim saatte:KK70: mutfagi topladim tabi en önemlisi😬 hayır madem 30 dk da halledebilcektim niye süründürüp durdum bütün gün anlamiyorum:olamaz:
bana benzedin yaa sorii :KK70:

Afiyet olsun kitapliga hayran kaldim😍

Ohh afiyet olsun😍 biraz gec geldim ama:KK70:

Ben de kaçırdım galiba millet kahvesini icip uykuya geçecek nerdeyse:KK70:

Ben de nescafe yapiyorum simdi canim onu istedi canimi kiramam :KK70: :KK70:

Nego Nego sana da afiyet olsun yalniz kalk demeni bekliyomusum resmen. Sepette surunup duran camasirlardan tut kurutulacak yesilliklere kadar hallettim geldim yarim saatte:KK70: mutfagi topladim tabi en önemlisi😬 hayır madem 30 dk da halledebilcektim niye süründürüp durdum bütün gün anlamiyorum:olamaz:

:KK70::KK70: çünkü yarım saatte yapabileceğini biliyomussun civcivim

afiyet olsun 😍 Nescafe kardeşliği 😍😍

önce kuzen sor, sonra eşine.
gayet güzel hazırla götür:)
benim eşim bırak her gün içmeyi ne çay ne kahve içerdi:KK70::KK70:
Benimkine kahvede o taktik yemiyo benim kahvem guzel olmuyo diye bana kitliyo kahveyi de. Ama cayi da cogu zaman ben ona kitliyorum:KK70: o tilkiyse ben de kuyruğuyum hey yavrum hey :KK53:
Yalniz nasil güzel bi ciftmisiz yazarken farkettim kitleyip duruz birbirimize hayirlisi bakalim:KK53:

Benimkine kahvede o taktik yemiyo benim kahvem guzel olmuyo diye bana kitliyo kahveyi de. Ama cayi da cogu zaman ben ona kitliyorum:KK70: o tilkiyse ben de kuyruğuyum hey yavrum hey :KK53:
Yalniz nasil güzel bi ciftmisiz yazarken farkettim kitleyip duruz birbirimize hayirlisi bakalim:KK53:

benimkide seninki gibi vizildadi. olmuyo diye yapmazsan güzel olmaz tabi sürekli yapman lazım. o da öğrenilen bişey dedim. uyanıklığı gördü:KK70:

çayı da hep eşim demler civcivim:KK70: ben çok nadir demlerim:KK70:
bizim evde ben herşeyi kocaya kitliyom gibi duruyo:KK70:

benimkide seninki gibi vizildadi. olmuyo diye yapmazsan güzel olmaz tabi sürekli yapman lazım. o da öğrenilen bişey dedim. uyanıklığı gördü:KK70:

çayı da hep eşim demler civcivim:KK70: ben çok nadir demlerim:KK70:
bizim evde ben herşeyi kocaya kitliyom gibi duruyo:KK70:
Ayy inanmıyorum benim senden öğrenecek cok seyim var:KK70: arada bi anlat böyle degerli tecrübelerini :KK70:

X