Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yok kuzum konuşmadık.dün yumurtalık rezervime bakmak için kan aldılar.türkiyeye gidiyomuş o test.onun sonucuna bakıcak önce doktor.şimdilik sadece söktürücüyle,akıntı için fitil verdi.adet bitsin gel test sonucu da gelmiş olur ona göre yol çizeriz dedi.tüp bebek merkeziymiş gittiğim doktorun kliniği😅 vardır bi hayır dedik biz de😊
Yaa evet iyi olmuş oraya denk gelmesi.Rüyam çıkacak mı ne😍😍

Kim sen mi isim degistircen nego?bence olumlu cagirisimli kelimeler yap. Bak secret kurali sonra daha cok manyak cekersin ha. Ben demiyorum secret diyo :KK70:
Mevlananin sözü bile var gül dusunursen güllük diken dusunursen dikenlik olursun mu öyle biseydi su an bi yerlerini yanlis söyledim gibi bi his var ama neyse. Sen anladin😬

Kim sen mi isim degistircen nego?bence olumlu cagirisimli kelimeler yap. Bak secret kurali sonra daha cok manyak cekersin ha. Ben demiyorum secret diyo :KK70:
Mevlananin sözü bile var gül dusunursen güllük diken dusunursen dikenlik olursun mu öyle biseydi su an bi yerlerini yanlis söyledim gibi bi his var ama neyse. Sen anladin😬

Sesli güldüm sene noldu?

Çokk mantıklı,anladım anladım😅😅
Değişeyim diyorum,sıkıldım

X