Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tünaydın kislar 😁 Bugün ben de geç kalkanlardanim. Kaç gündür 6 buçukta kalkmaktan gına gelmişti bugün uyumuşum 😁
Bugün buzdolabini temizleyeceğim.
Abur cubur dolabını temizleyeceğim😁
Yimeegimi erkenden yapacağım.
Ingilicce çalışacagim.
Kitap okuyacağım. Planlarım bunlar 😂
Nerelerdesin sen😊

Tünaydın kislar 😁 Bugün ben de geç kalkanlardanim. Kaç gündür 6 buçukta kalkmaktan gına gelmişti bugün uyumuşum 😁
Bugün buzdolabini temizleyeceğim.
Abur cubur dolabını temizleyeceğim😁
Yimeegimi erkenden yapacağım.
Ingilicce çalışacagim.
Kitap okuyacağım. Planlarım bunlar 😂
Nerelerdesin sen😊

Birkaç gündür depresyondaydim nego:spor: gerçi hala tam çıktım mi bilmiyorum. Saldım evi mevi kaç gündür yemek yapmıyorum 😂 bayram ve eşim çalışıyor :KK42: bir başıma bayram geçirince psikolojim bozuldu 😁
Hangimizin normal geçti ki sıkma canını,inşaallah güzel günlere döneriz😊

Hayirli günler kızlar 🌼
Bugün namazdan sonra yattım, anca on bucuga doğru uyandım valla havadan mıdır nedir bir guzel uyumuşum 🤦
Şu saate kadar yaptıklarım:
🍃kahvaltı hazırladım,
🍃çamaşır makinesini temizledim
🍃 evi havalandırdım
🍃Eşim bulaşık makinesini yerleştirdi, tezgahın da temiz.

Bir kahve iceyim, öğlenden sonra salon ve mutfağa gireceğim.

İyi ki yazmışım buraya yatak odasını da hallettim
Camını sildim
Perdesi makinede
Yatağın başlığını sildim
Halının püskülü sararmış gelmişti yıkamadan onu sildim
Elbise dolabını iç, dış, üst temizledim
Komodinleri, makyaj masanın çekmecelerini filan boşaltıp sildim yerleştirdim
Bazanın altını yakın zamanda temizleyip düzenlemiştim onu ellemedim

Taraftarlar kadar futbolcuların umrumda değil kazanmak kaybetmek onlar aldığı paraya bakıyor garibanlarda kazanınca bayram sevinci yaşayıp kaybedince karalar bağlıyor eskiden bende sağlam taraftardım ama artık saçma geliyor 🤷🏼‍♀️
Yok canım ben öyle takip etmem izlemem sevmem, benim babam koyu Fenerbahçeli bütün maçları, tekrarları, yorumları takip eder her aksam maçı vardır. Kendine özel tv lig tv falan aldı hatta. Ben sevmiyorum maç izlenmesini evde Allahtan eşim hiç takip etmez takım tutmaz umursamaz. Ama babamın bize aşıladığı bi Fenerbahçe aşkı var içimde yani 😀😀

X