Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın 💕
Dıs kapıyla kumandayı aldim. İnşallah yani 😬😬

Günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı kandiller

Günaydın herkese bugün kandilmis herkese hayırlı kandiller diliyordu, bir fırsat bulup helva yapıp dagitacam anneanneciğimi rüyamda gördüm öylece oturuyordu gülmüyor tepki vermiyordu çok çok üzüldüm belki onun hayrına yaparsam yüzünü güldürebilirim inşallah rüyamda olmasa da öbür dünyada yüzü gülen kullardan olur rabbim hepimizi ruhen bedenen gülen kullardan eylesin
Günaydın,hayırlı kandiller💜

Bugün yapacaklarim;
🧜🏼‍♀️Yine yeniden toz almak
🧜🏼‍♀️Kuruyan camasirlari toplamak
🧜🏼‍♀️Belki makineye camasir atarim
🧜🏼‍♀️Bulasik makinesini yerlestirmek
🧜🏼‍♀️Ütülencek 1 pantalon var
🧜🏼‍♀️Lavabolari temizlemek
🧜🏼‍♀️Yemek yapmak

Kesin yapmam gerekenler;
Kuran okumak
Kaza namazı kılmak
Spor yapmak
Ders çalışmak

Üstteki listeden fire vercem gibi ama bakalim.

Bu arada cümleten kandilimiz mübarek olsun hanımlar dua eder dua beklerim❤ Kimin ne derdi varsa Rabbim bi kapı acsin dermanı olsun inşallah bugünün hürmetine🤲🌹🌹🌹 Ölmüşlerimize rahmet eylesin onların günahlarini affetsin🤲

Ayakkabılığa el atayım diyordum yapabilirsem kapıyı da sileyim. Yani inşAllah 🙏🏻😄
aynen ya cok zevk aldim :KK70:
Kumanda temizlemekten zevk almayan da ne bileyim😒😂

Her gün çeşit çeşit kahvaltı hazırlayan hatunlara aşırı imreniyorum. Ne yiceğğğm faslından Allahım nolur iştahım kızımın iştahına benzesin duasına geçtim :ruh: ne güzel ikimiz de aç acına otururduk :/
Sorma ya. Ben bugün üşeniyorum ya sucuklu yumurta yapıp geçicem. Dün börek yapmıştım yeter 😒😄

Her gün çeşit çeşit kahvaltı hazırlayan hatunlara aşırı imreniyorum. Ne yiceğğğm faslından Allahım nolur iştahım kızımın iştahına benzesin duasına geçtim :ruh: ne güzel ikimiz de aç acına otururduk :/
Benden bahsediyorsun galiba :KK8: :KK8:
Kahvaltı candır,gerisi heyecan 🤣

Hâlâ suzuluyorum yeni gelin gibi🤭
Oğlumla niyetliyiz,kızıma kahvaltı yaptırıp evi toplayıp havalandirayim.Bi makine yikansin, dün yikadigimi katlayıp kaldirayim.Bir de dış kapı🙈 çocukları dışarı çıkarmak,kitap kuran okumak günlük yapacaklarim arasında.
Hadi bana kolay gele🤭
Kendime güvenden maratona davet edeceğim ama guvenemedim🙈

Günaydın herkese bugün kandilmis herkese hayırlı kandiller diliyordu, bir fırsat bulup helva yapıp dagitacam anneanneciğimi rüyamda gördüm öylece oturuyordu gülmüyor tepki vermiyordu çok çok üzüldüm belki onun hayrına yaparsam yüzünü güldürebilirim inşallah rüyamda olmasa da öbür dünyada yüzü gülen kullardan olur rabbim hepimizi ruhen bedenen gülen kullardan eylesin

Onların gıdası hayır ve kuran merve beklediği vardır.
1 fatiha 11 ihlas okuyorum şimdi annanene bu sayıda sık sık oku mutlaka sende. Allah rahmet eylesin

Bugün yapacaklarim;
🧜🏼‍♀️Yine yeniden toz almak
🧜🏼‍♀️Kuruyan camasirlari toplamak
🧜🏼‍♀️Belki makineye camasir atarim
🧜🏼‍♀️Bulasik makinesini yerlestirmek
🧜🏼‍♀️Ütülencek 1 pantalon var
🧜🏼‍♀️Lavabolari temizlemek
🧜🏼‍♀️Yemek yapmak

Kesin yapmam gerekenler;
Kuran okumak
Kaza namazı kılmak
Spor yapmak
Ders çalışmak

Üstteki listeden fire vercem gibi ama bakalim.

Bu arada cümleten kandilimiz mübarek olsun hanımlar dua eder dua beklerim❤ Kimin ne derdi varsa Rabbim bi kapı acsin dermanı olsun inşallah bugünün hürmetine🤲🌹🌹🌹 Ölmüşlerimize rahmet eylesin onların günahlarini affetsin🤲
Ayyy en önemlisini unuttum bide ıspanagi yikayip buzluga atmam lazim çürümeden 🤦🏼‍♀️

X