Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi geceler, bende 2. Kuduz aşımı oldum geçen gün iş yerinde kedinin ayağına bastım azcık yanlışlıkla, oda bacağımı tırnakladı iş yeri doktoruna gösterdim biraz kanadı oda aşı olman lazım dedi bende oluyorum 2 doz daha var 🥸
Şimdi namaz kıldım buzdolabını silicem
Geçmiş olsun abla

İyi geceler herkese. Evinizi nasıl düzenli tutuyorsunuz? Nasıl temizlik yapıyorsunuz? Benim 4 aylık bir çocuğum, evde beslediğim bir köpeğim ve her yemekte ekmek kırıntılarını örtünün dışına taşıran dağınık bir kocam var. Sürekli iş yapıyorum ama hiç bitmiyormuş gibi geliyor. İş yapmayıp dinlendiğim bir günüm olmadı doğurduğumdan beri. Tavsiyeleriniz varsa bana paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim🙂

Günaydın hayırlı sabahlar 💚

Screenshot_20241020-071516_Instagram.jpg

İyi geceler herkese. Evinizi nasıl düzenli tutuyorsunuz? Nasıl temizlik yapıyorsunuz? Benim 4 aylık bir çocuğum, evde beslediğim bir köpeğim ve her yemekte ekmek kırıntılarını örtünün dışına taşıran dağınık bir kocam var. Sürekli iş yapıyorum ama hiç bitmiyormuş gibi geliyor. İş yapmayıp dinlendiğim bir günüm olmadı doğurduğumdan beri. Tavsiyeleriniz varsa bana paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim🙂
Benim tek tavsiyem mutfağı yemek yaparken aynı zamanda toplamak. Yemekten sonra sadece tabak bardak makinaya koymak kalıyor :))
Birde burda ne yapacağımızı yazınca ve diğerlerinden görünce insan motive oluyor:)

X