Düzenli Evimiz & Hayatımız

kolay gelsin canım , sınavıda geçersin inşallah kimseyi takıp moralini bozma güçlü olki başar
kimse anasının karnında öğrenmedi

Ana çocuktan daha stresli
No stres no kaygı no negatif düşünce
ben çok relaxsımdır ben kafayada takmımam 3 çocuğumada açık açık dedim canınız isterse okursunuz canınız istemez okumazsınız bu sizin gayretinize tabi benle hiç bir iligisi yok benim sorumluluğum şartlar uyugunsa sizin her daim arkanızdayım eğer şartlarımda musayit değilse yine bu işin peşini bırakmam bir şekde az çok senin isteklerine cevap veririm
Bu ülkenin sadece doktora avukata ahikeme ihtiyaçı yok marangoza tesisatcıya çiftciyede ihtiyacı var önemli olan yaşam gayeni itrak etip bununla beraber gelecek mutluğuğunu sağlamak hükümlüyüm sen maragozda olsan bu işi aşkla sevgiyle yapman sana mutluluk verir diye çok tebihlemişimdir
Gelelim kızıma kızım çok sitres yapıyor ben onu yatıştışratım derken bana sitres yüklüyor dün aldım arkadaşıma kendi sevmeye götürdüm o da nasihat etti bakalım

Ya ne güzel annesin sen bir çocuğa mutlu olmayı öğretmek en büyük miras olabilir. Sen de bunun gayretindesin hayran kaldım.

Bugün cıkıcam alayım bunlardan.
Tarımdan başka alacağım önerdiğin bi şeyler varsa söyler misin
Süzme peynirini denemediysen ben de onu öneririm. Tarım kredinin suzmesinden sonra arayışı bıraktım tam not aldı bizden. Çabuk ekşimiyor o da hoşuma gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…