Düzenli Evimiz & Hayatımız

selam hanımlar

gunler jet hızı ıle gecıyor hatta dun ısten cıkmadan sıze yazamadım. umarım herkes ıyıdır.

ben yıne dıreksıyon egıtımınde geldım oglen işe ve ıslerım cok ,. aksi gıbı gecen haftadan berı cınnet gecırtecek ıslerım var hem cok sorunlu hem de ust uste yogunluk. ve bıraralar rahat olup, bırden asırı bastırınca hem cok gerıldım hem cok yoruldum

bir de basıma bu yogunlukta fuar cıktı, araba sur takım elbıse makyaj ordan fuara gıt. cok yorucu olacak.

dun ıs cıkısı dırekt kuafore gıttım esıme sen yemegını hallet dedım arkadasına da ugrayıp yemegı gec hazırlamıs. arkadasımdan elbıselerımı alacaktım oraya da gec gıttık. klasık esım. heryere gec kalır. ayrıca kız ılla caya cagırdı erken kalkamadık 10 a dogru ordaydık 12 de kalktık uyyumam 12 oldu

oraya gıderken de gerdi eşim salak salak. az uyudum derin dalamıyorum buaralar. 6 da kalktı namaza ve annesının hastane kontrolu ıcın ablası ıle annesını hastaneye bıraktı o uyayınca yedı dunya uyandıgından, ben de uyku yok tabi.

yatagı toplayıp kahve yapıp egıtıme cıktım valla.

akşam kabak yemegı yapacagım, corba yaparım. sonra benım dızı var, TAS KAGIT MAKAS.. adaleti hem ılıskılerımde, hem de cıdden yasalar karsısında bulamamıs ve arayan bır hıkayem oldugundan, bu dızıye fena takıldım gecen sene. YARGI yı da sevıyordum da bunu daha cok sevdım MASUMIYET, INANC, ADALETSIZLIK, UMUT, AILE BAGI ... bunları gormek ....

benden böyle, hepinizi cok opuyorum, muhtemelen persembe ve cuma gıremem. cunku sabahtan egıtım ve doktor halledıp dırekt fuara gıdecegım. cumartesı sınav ... bana 15:15 'den ıtıbaren dua edin. gurur meselesı oldu bu ehloyet, kaynanama bıle gıcık olup almak ıstıyorum cunku emzıklı bebegının benı calıstırırken kaza yapmasından korkuyor, ordakı mısafırlıkte bıle esım aradı o da ona calısmayın gece gece dıye akıl verıyor..

cıdden ıkısını de terastan asagı atmam umarım bırgun, ıkısının de bu bebekımsı bagından mıdem bulanıyor
kolay gelsin canım , sınavıda geçersin inşallah kimseyi takıp moralini bozma güçlü olki başar
kimse anasının karnında öğrenmedi :KK55:

Ana çocuktan daha stresli 😂
No stres no kaygı no negatif düşünce :KK20:
ben çok relaxsımdır ben kafayada takmımam 3 çocuğumada açık açık dedim canınız isterse okursunuz canınız istemez okumazsınız bu sizin gayretinize tabi benle hiç bir iligisi yok benim sorumluluğum şartlar uyugunsa sizin her daim arkanızdayım eğer şartlarımda musayit değilse yine bu işin peşini bırakmam bir şekde az çok senin isteklerine cevap veririm
Bu ülkenin sadece doktora avukata ahikeme ihtiyaçı yok marangoza tesisatcıya çiftciyede ihtiyacı var önemli olan yaşam gayeni itrak etip bununla beraber gelecek mutluğuğunu sağlamak hükümlüyüm sen maragozda olsan bu işi aşkla sevgiyle yapman sana mutluluk verir diye çok tebihlemişimdir
Gelelim kızıma kızım çok sitres yapıyor ben onu yatıştışratım derken bana sitres yüklüyor dün aldım arkadaşıma kendi sevmeye götürdüm o da nasihat etti bakalım 😔

ben çok relaxsımdır ben kafayada takmımam 3 çocuğumada açık açık dedim canınız isterse okursunuz canınız istemez okumazsınız bu sizin gayretinize tabi benle hiç bir iligisi yok benim sorumluluğum şartlar uyugunsa sizin her daim arkanızdayım eğer şartlarımda musayit değilse yine bu işin peşini bırakmam bir şekde az çok senin isteklerine cevap veririm
Bu ülkenin sadece doktora avukata ahikeme ihtiyaçı yok marangoza tesisatcıya çiftciyede ihtiyacı var önemli olan yaşam gayeni itrak etip bununla beraber gelecek mutluğuğunu sağlamak hükümlüyüm sen maragozda olsan bu işi aşkla sevgiyle yapman sana mutluluk verir diye çok tebihlemişimdir
Gelelim kızıma kızım çok sitres yapıyor ben onu yatıştışratım derken bana sitres yüklüyor dün aldım arkadaşıma kendi sevmeye götürdüm o da nasihat etti bakalım 😔
Ya ne güzel annesin sen bir çocuğa mutlu olmayı öğretmek en büyük miras olabilir. Sen de bunun gayretindesin hayran kaldım.

Bugün cıkıcam alayım bunlardan.
Tarımdan başka alacağım önerdiğin bi şeyler varsa söyler misin
Süzme peynirini denemediysen ben de onu öneririm. Tarım kredinin suzmesinden sonra arayışı bıraktım tam not aldı bizden. Çabuk ekşimiyor o da hoşuma gitti.

şuanda.

Eklentiler

• IMG_20240918_135820.jpg
    IMG_20240918_135820.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 7
X