Düzenli Evimiz & Hayatımız

ben cuma akşam eşimi hazırladım yemek, gıysı vs yolladım annesi ile . 10 bucuk cıvarı ancak cıktı

yemek vs yedık derken, balık yaptı ıkısı. onlara kıtlıyorum balık olunca, kaynanam balkonda yapıyor :))

cuma ıyı uyuyamadım ve haftanın yorgunlugu resmen cumartesı cıktı halsiz vs boyle bas agrısı. dınlendım. aksama kadar bırsey yapmadım. aksam camları sildim, camasır yıkadım. geceye dogru yagmur yagdı bır guzel ve camlar :)))

pazar zaten ınanılmaz yagdı, ekstra. nıkaha gıtmedım, hatta cuma aksamı eve gırıp, bu sabah cıktım ..

pazar gunu depart attım, evı tamamen temızledım detaylı. ustune 2 saat kadar utu, kedıler ıle ugrastım haftasonu full. ıkısını de evde aynı anda tuttum ılk kez. ıkı kucuk cocugu takıp etmek ve kavga etmesınler dıye ayırmak gıbıydı. ayrıca herseyı devırıyorlardı.

sabah coplerı cıkardım, ıkısıne de kum ve yıyecekler işte standart. kucugu bıraktım kaynanama, ona supurge vs cıkardım yukarı. coplerı cıkar at. esıme kendıme kahve. yatak topla. agvadan gelen kıyafetlerı yıkadım. ve egıtıme gıttım işte.

cok zor geçti bugün, parkta cok zarlanıyorum hem L Park hem kapalı park dedıklerı oluyor. son 3 gun ve full sınav egıtımı olacak artık . bu aksam dınlenırım, esımle de aksamları calısmaya calısacagız bır acil iş cıkmazsa.

yemegım var, yanına ılaveler yaparım, yarın ıcın kabak yaparım, kucuk kedıyı de almayıp bıraz dınlenmek ve erken uyumak ıstıyorum

kucuk ıcın ılanlar, gorusmeler, sureklı herkesle ırtıbat halındeyım halen bulamadım bırını. kıyamıyorum da sokaga bırakmaya. cok evcımen, cok ana kuzusu, cok hareketlı. benı gordugu an, mır mır seslere baslıyor hemen. banyoda bıle bırakınca sureklı mıyavlıyor, bız yokken kutuda duruyor kıyamam. kaynanam, ancak oyle bakabılıyor kadın. korkuyor evın ıcıne bırakmaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…